Blisko ludziNie chce wesela i białej sukni. Znajomi wmawiają jej, że nie jest prawdziwą kobietą

Nie chce wesela i białej sukni. Znajomi wmawiają jej, że nie jest prawdziwą kobietą

Nie chce wesela i białej sukni. Znajomi wmawiają jej, że nie jest prawdziwą kobietą
Źródło zdjęć: © East News
Klaudia Stabach
09.01.2020 14:31, aktualizacja: 10.01.2020 19:58

Wiele kobiet marzy o ślubie jak z bajki i hucznym weselu. Jednak Magda drży na samą myśl, że miałaby włożyć białą suknię i wyznawać ukochanemu miłość przed tłumem ludzi. Niestety z tego powodu jest szykanowana przez znajomych.

"Nie wyobrażam sobie czytać przed wszystkimi przemowy za co go kocham, płakać, kręcić to wszystko. Nie marzą mi się żadne kartki z napisami 'Pan i Pani Nazwisko' ani obrączki" – napisała autorka wpisu na forum WP Kafeteria.

Magda nie marzy o tradycyjnym weselu

Magda twierdzi, że czułaby się źle, gdyby musiała wziąć udział w weselu jako panna młoda. Przez swoje podejście kobieta musi znosić uszczypliwe uwagi znajomych, którzy jej nie rozumieją. "Wiele osób mówi, że to najważniejszy dzień w ich życiu, a dla mnie byłby to jeden z bardziej żenujących dni w moim życiu. Od kilku osób usłyszałam, że pewnie nie kocham mojego faceta" – opisuje i zapewnia, że ważniejsze są dla niej romantyczne chwile tylko we dwoje.

Również w komentarzach nie brakuje ostrej krytyki podejścia Magdy. "Wesele to najcudowniejsze wydarzenie w życiu, na które czekają nie tylko młodzi, ale również ich cała rodzina. Nie możesz odbierać im prawa do zabawy", "Wesela były, są i będą. To jest tradycja i tak ma być" – piszą internauci.

W gąszczu wypowiedzi znalazły się też słowa wsparcia. "Można się nie kochać i mieć wielkie wesele, a można się kochać bez ślubu. Każdy jest inny, niektórzy marzą o weselu, a inni się wzdrygają na samą myśl. Najważniejsze, żeby robić to, co się chce, i znaleźć partnera, który ma podobny światopogląd. To, czy kochasz swojego partnera, ty wiesz najlepiej, a nie my ani twoje koleżanki" – uspokoił Magdę jeden z internautów.

A wy co sądzicie o podejściu Magdy?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl