"Chłopak do wzięcia" zrobił przeszczep włosów. Nie poznacie go

"Chłopak do wzięcia" zrobił przeszczep włosów. Nie poznacie go

Kampio już tak nie wygląda
Kampio już tak nie wygląda
Źródło zdjęć: © Polsat Play
05.02.2024 15:55, aktualizacja: 05.02.2024 17:58

Kampio, czyli Kamil Piotrowski, przeszedł imponującą metamorfozę. Fani programu "Chłopaki do wzięcia" mieliby problem, by rozpoznać go na ulicy. Mężczyzna poddał się zabiegowi przeszczepu włosów.

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z najchętniej oglądanych programów Polsat Play. Opowieść o miłosnych rozterkach kawalerów z różnych stron Polski doczekała się już 24. sezonów.

Obecnie największe zainteresowanie fanów "Chłopaków do wzięcia" budzą m.in. Stefan Koch czy Jarek Mergner. Wielu widzów z sentymentem wspomina jednak Kamila Piotrowskiego, znanego jako "Kampio", o którym głośno było kilka lat temu.

Bohater, którego romantyczne perypetie w poprzednich sezonach poruszały serca widzów, dziś przeszedł ogromną metamorfozę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Brak powodzenia w miłości tłumaczył łysiną

Kampio przez kilka sezonów był jednym z głównych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Widzowie mieli okazję śledzić zawirowania w jego życiu miłosnym. Wielu pamięta jego związek z Klaudią, który niestety nie spotkał się z aprobatą matki Kampio, co przyczyniło się do szybkiego zakończenia tej relacji.

Przyczyny wcześniejszych niepowodzeń miłosnych Kampio doszukiwał się w swoich włosach, a właściwie ich braku. Wstydził się tego, że wcześnie zaczął łysieć. "Chłopak do wzięcia" twierdził, że to właśnie przez łysinę nie może znaleźć drugiej połówki.

- Mamo muszę wyglądać, potrzebny mi ten zabieg - mówił.
Kampio już tak nie wygląda
Kampio już tak nie wygląda© Polsat Play

Kampio po przeszczepie włosów

W końcu Kamil spełnił swoje marzenia. Mężczyzna postanowił poddać się zabiegowi przeszczepu włosów.

Obecnie nie przypomina siebie sprzed lat. Jest dumnym posiadaczem bujnej fryzury.

Kamil Piotrowski po przeszczepie włosów
Kamil Piotrowski po przeszczepie włosów© Facebook | Kamil Piotrowski

Przeszczep włosów to coraz bardziej popularna procedura wśród osób pragnących poprawić swoje samopoczucie i pewność siebie.

Czy ta metamorfoza przyniesie mu szczęście w miłości? Wierni fani z pewnością z niecierpliwością śledzą losy Kampio, wierząc w to, że w końcu znajdzie prawdziwe uczucie.

Wypełnij naszą ankietę dotyczącą Walentynek TUTAJ.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl