Gwiazdy"Nie jest pani ładna". Dosadna odpowiedź Joanny Koroniewskiej na słowa internautki

"Nie jest pani ładna". Dosadna odpowiedź Joanny Koroniewskiej na słowa internautki

Joanna Koroniewska reaguje na niemiły komentarz internautki
Joanna Koroniewska reaguje na niemiły komentarz internautki
Źródło zdjęć: © AKPA
09.05.2022 15:44, aktualizacja: 09.05.2022 18:23

Joanna Koroniewska na swoim instagramowym profilu od dawna walczy ze stereotypowymi kanonami piękna i przeświadczeniem, że uroda jest wyznacznikiem wartości kobiety. Teraz podjęła kolejną próbę. Aktorka odpowiedziała internautce, która w komentarzu napisała jej, że nie jest ładna.

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil obserwuje obecnie prawie 655 tys. osób. Aktorka należy do nielicznych przedstawicielek polskiego show-biznesu, które pokazują na nim życie takim, jakie faktycznie jest – bez sztucznego upiększania. To dotyczy również wyglądu. Koroniewska nie ma problemu, by opublikować zdjęcie jest bez makijażu i pokazać się w najbardziej naturalnej odsłonie. Jednak często musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami. 

Joanna Koroniewska odpowiedziała na złośliwy komentarz internautki

W najnowszym poście Joanna Koroniewska pokazała komentarz, który napisała pod jednym z jej zdjęć pewna internautka. "Nie jest pani ładna, ale to moje zdanie. Przepraszam" – czytamy. Aktorka postanowiła zareagować na te słowa i opublikowała na Instagramie obszerny wpis dotyczący jej podejścia do urody. 

"Czy jestem ładna? No właśnie. Pytanie brzmi, czy mi na tym zależy? Otóż średnio. I to nie moja kokieteria bynajmniej. Niewiele ostatnio mam czasu dla siebie, ale 45 minut czasami absolutnie ratuje mi życie! Tak wyglądam po bieganiu. Czerwona i zadowolona. Czy lubię siebie? Im jestem starsza tym zdecydowanie bardziej. Bo mniej zwracam uwagę na rzeczy, które po prostu nie mają dla mnie znaczenia. Czy to oznacza, że jestem lepsza albo czuję się lepiej? Też nie".

"Każdy ma prawo być sobą. I te z nas, które uwielbiają spędzać przed lustrem mnóstwo czasu i te, które ze wszystkich możliwych przyjemności te lubią najmniej. Ja tak właśnie mam i to nie jest kokieteria. Po prostu taka jestem. Zawsze byłam. Nadal nie rozumiem, dlaczego niektórym z nas nie odpowiada właśnie to, że się różnimy. A to jest piękne" – skwitowała Koroniewska. 

Fani stoją murem z Joanną Koroniewską i podzielają jej zdanie

W sekcji komentarzy pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy. Wielu komentujących nie mogła uwierzyć, jak można napisać komuś obcemu coś takiego. Większość komplementowała również naturalną urodę Joanny Koroniewskiej. Na zostawienie kilku słów zdecydowała się również aktorka Urszula Dębska. "Do tego kogoś – ten komentarz wskazuje na chamstwo i prostactwo. Ale to jest moje zdanie. Przepraszam" – napisała, odnosząc się do przykrego komentarza. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta