Nie każdy wie, że ma synów. Unikają rozgłosu jak ognia

Nie każdy wie, że ma synów. Unikają rozgłosu jak ognia

Krystyna Janda ma troje dzieci, synowie stronią od mediów
Krystyna Janda ma troje dzieci, synowie stronią od mediów
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
31.03.2024 19:40, aktualizacja: 01.04.2024 09:53

Krystyna Janda doczekała się trojga dzieci. Jej córka Maria Seweryn poszła w zawodowe ślady swej rodzicielki. O pozostałej dwójce wie mało kto. Synowie Jandy stronią od świata, w którym obracają się siostra i matka. Czym się zajmują?

Krystyna Janda niedawno porozmawiała z dziennikarką programu "Dzień Dobry TVN". To właśnie z Kingą Burzyńską artystka podzieliła się sekretami swojego życia codziennego. Nie obyło się bez kilku słów o rodzinie. Gwiazda zdradziła parę szczegółów o synach, którzy stronią od mediów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Nigdy nie lubili tego życia"

Krystyna Janda wciąż jest zapracowana. Przez lata jej życie kręciło się wokół filmu i teatru. Światem, w którym obraca się aktorka, zafascynowała się jej córka. Nie każdy ma świadomość, że oprócz Marii Janda ma jeszcze dwóch synów z drugiego małżeństwa: Adama oraz Andrzeja. Jednak żaden z nich nie poszedł w ślady mamy.

- Oni nigdy nie lubili tego życia, tej drugiej strony. Mój syn ostatnio tak ostro zaprotestował, że gdzieś był w tle drugim jakiegoś zdjęcia, że wiem, że ja nie mogę takiej rzeczy zrobić, że oni sobie po prostu tego nie życzą - wyznała gwiazda dla reporterki "DDTVN".

Ojcem obu synów aktorki jest jej drugi mąż, operator filmowy Edward Kłosiński. Mężczyzna zmarł 5 stycznia 2008 roku.

Należą do zupełnie różnych światów. Krystyna Janda o tym, czym zajmują się jej synowie

Co wiadomo o braciach Marii Seweryn? Niewiele. Aktorka zdradziła jedynie, że jeden jest doktorem fizyki, "bardzo poważnym człowiekiem". A drugi?

- Zupełnie inny świat, to są inne tematy i nawet jak mówi mi, czym się zajmuje, to ja i tak tego nie rozumiem. Drugi też ma swoje życie. W tej chwili zajmuje się grafiką komputerową, ale skończył amerykanistykę, zajmował się różnymi rzeczami po drodze, bo to tzw. multitalent - wyjawiła Kindze Burzyńskiej Janda.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta