Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
sylwester

Nie masz planów na Sylwestra? Przed Wami FESTA DI SYRENI ŚPIEW! Prawdziwa uczta!

Stary magazyn z niesamowitą historią. Ściany przesiąknięte na wskroś spirytusem. Mowa o murach Centrum Praskiego Koneser, gdzie od września tego roku znalazł swoje miejsce legendarny Syreni Śpiew, który w nowym wydaniu jest także śródziemnomorską restauracją. PRZED WAMI PIERWSZY SYLWESTER W NOWEJ ODSŁONIE SYRENIEGO ŚPIEWU. PRAWDZIWA UCZTA! JESTEŚCIE GOTOWI?

Share
Nie masz planów na Sylwestra? Przed Wami FESTA DI SYRENI ŚPIEW! Prawdziwa uczta!
Źródło: Materiały prasowe
dis2zgx

Syreni Śpiew Koneser, to już nie tylko impreza, to już nie tylko (aż) klub! To także wyśmienita kuchnia śródziemnomorska. Restauracja w nowej odsłonie czynna jest 7 dni w tygodniu, a jej sercem jest oryginalny piec do wypieku prawdziwej pizzy neapolitańskiej w zaledwie 90 sek.

Plan na tegoroczny Sylwester w wykonaniu Syren? Prawdziwa polsko-włoska zabawa. Włoska Festa!Rozpoczynamy od zasiadanej kolacji w wersji Set Menu:do wyboru opcje: mięso, morze, rośliny. Przed wszystkimi Gośćmi nastąpi wtedy okazja, by poznać nowe smaki Cucina mediterranea di Syreni Śpiew. Wszystko oczywiście w towarzystwie najlepszych koktajli.

dis2zgx

Później zacznie się prawdziwe szaleństwo! Strzelające butelki szampana, muzyka na żywo: zespół, DJ na winylach, czy saksofon. By poczuć klimat prawdziwej uczty niczym u Wielkiego Gatsbiego całą noc udoskonalą występy Burlesque oraz Aerial Show.

To jednak nie wszystko! Bo TWORZYĆ WSPOMNIENIA to nasza misja. Kolejne atrakcje to m.in. ruletka, czy dedykowana strefa cygar, połączona z tastingiem.
Drogie Panie, tego wieczoru jesteście kokietkami. Oczarujcie Nas kreacjami! Panowie, pamiętajcie, elegancja zawsze w cenie ;).
To będzie niezapomniana noc!
Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2902907299742570/
Kontakt / Rezerwacje
rezerwacje@syrenispiew.pl tel. 602 773 449
Syreni Śpiew Koneser Plac Konesera 4 05-736 Warszawa FB/IG syreni_spiew

dis2zgx

Podziel się opinią

Share
dis2zgx
dis2zgx