Trwa ładowanie...
dni6vvr

Nie tylko Jennifer Aniston. David Schwimmer również opublikował zdjęcie nawiązujące do serialu "Przyjaciele"

Nie tylko Jennifer Aniston opublikowała na Instagramie zdjęcie nawiązujące do serialu "Przyjaciele". David Schwimmer zaskoczył koleżankę z planu.
Share
Nie tylko Jennifer Aniston. David Schwimmer również opublikował zdjęcie nawiązujące do serialu "Przyjaciele"
Nie tylko Jennifer Aniston. David Schwimmer również opublikował zdjęcie nawiązujące do serialu "Przyjaciele"Źródło: ONS.pl
dni6vvr

Nie tylko Jennifer Anistron – Dawid Schwimmer na Instagramie

Przypominamy, że amerykańska aktorka Jennifer Aniston, znana z roli Reachel Green w serialu "Przyjaciele", opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie z aktorami z kultowej serii. Było nim selfie wykonane wraz z obsadą "Przyjaciół": Coruntey Cox, Lisą Kudrow, Mattem LeBlancem, Matthew Perry’m oraz Davidem Schwimmerem.

"Przyjaciele" – David Schwimmer nawiązuje do serialu

Niedawno odtwórca roli Rossa Gellera David Schwimmer opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z dopiskiem "Hi Jen". W ten symboliczny sposób powitał w medium społecznościowym koleżankę z obsady. Zdjęcie przedstawiało ludziki lego wyglądające jak filmowi Reachel i Ross, grający na pianinie.

Przypominamy, że David Schwimmer na wielkim ekranie zadebiutował w 1989, gdzie wcielił się w psychopatę w telewizyjnym dreszczowcu "Śmiertelna cisza". Rolę paleontologa Rossa Gellera w serialu "Przyjaciele" przyjął w 1994 roku. David Schwimmer grał także w serialu "Kompania braci", gdzie wcielił się w kapitana amerykańskiej armii. Grał w filmach takich jak "Sześć dni, siedem nocy", "Dar z nieba" oraz "John Carter".

W życiu prywatnym David Schwimmer spotykał się z izraelską aktorką Mili Avital oraz piosenkarką Natalie Imbruglia. W marcu związał się z młodszą o 19 lat młodszą artystką Zoë Buckman, którą poślubił 4 czerwca 2010, a 8 maja 2011 przyszła na świat ich córka Cleo. Chociaż w kwietniu 2017 między parą doszło do separacji, wciąż utrzymują dobry kontakt.

dni6vvr

Podziel się opinią

Share
dni6vvr
dni6vvr