ycipk-3g0qrz

Nie tylko Sebastian Kulczyk. Zobacz, z kim spotykała się Alicja Bachledy-Curuś

Od kilku dni głośno jest o rzekomym romansie Alicji Bachledy-Curuś i Sebastianie Kulczyku. Czyżby jeden z najbogatszych Polaków podbił serce aktorki? Alicja Bachleda-Curuś ma na swoim koncie sporo związków ze znanymi mężczyznami. Spotykała się m.in. z Marcinem Gortatem, Colinem Farrellem czy Sebastianem Karpielem-Bułecką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicja Bachleda-Curuś widziana jest z Sebastianem Kulczykiem
Alicja Bachleda-Curuś widziana jest z Sebastianem Kulczykiem (ONS.pl)
ycipk-3g0qrz

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk

Alicja Bachleda-Curuś ma za sobą kilka związków. Teraz aktorka widywana jest w towarzystwie Sebastiana Kulczyka, jednego z najbogatszych Polaków. Którzy mężczyźni stracili jeszcze głowę dla Alicji Bachledy-Curuś?

ycipk-3g0qrz

Aktorka w przeszłości widywana była u boku Piotra Woźniaka-Staraka, obecnego męża prezenterki telewizyjnej Agnieszki Szulim. Następnie sugerowano również romans z Sebastianem Karpielem-Bułecką.

W listopadzie 2008 roku związała się z aktorem Colinem Farrellem, a w październiku 2009 r, urodziła ich syna Henry'ego Tadeusza. Dziecko ochrzczono w Polsce, 29 grudnia 2009 w karmelickim kościele w Krakowie. W styczniu 2011 Bachleda-Curuś oficjalnie potwierdziła rozstanie z gwiazdą kina.

Później Alicja Bachleda-Curuś spotykała się z Marcinem Gortatem, polskim koszykarzem, który na co dzień gra w NBA. Po 1,5 roku związku postanowili się rozstać. Teraz przyszła kolej na Sebastiana Kulczyka, gdzie według "Dobrego Tygodnia", mają się ku sobie.

ycipk-3g0qrz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3g0qrz

ycipk-3g0qrz
ycipk-3g0qrz