Trwa ładowanie...
d1iezi9

Nie tylko Sebastian Kulczyk. Zobacz, z kim spotykała się Alicja Bachledy-Curuś

Od kilku dni głośno jest o rzekomym romansie Alicji Bachledy-Curuś i Sebastianie Kulczyku. Czyżby jeden z najbogatszych Polaków podbił serce aktorki? Alicja Bachleda-Curuś ma na swoim koncie sporo związków ze znanymi mężczyznami. Spotykała się m.in. z Marcinem Gortatem, Colinem Farrellem czy Sebastianem Karpielem-Bułecką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicja Bachleda-Curuś widziana jest z Sebastianem Kulczykiem
Alicja Bachleda-Curuś widziana jest z Sebastianem Kulczykiem (ONS.pl)
d1iezi9

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk

Alicja Bachleda-Curuś ma za sobą kilka związków. Teraz aktorka widywana jest w towarzystwie Sebastiana Kulczyka, jednego z najbogatszych Polaków. Którzy mężczyźni stracili jeszcze głowę dla Alicji Bachledy-Curuś?

d1iezi9

Aktorka w przeszłości widywana była u boku Piotra Woźniaka-Staraka, obecnego męża prezenterki telewizyjnej Agnieszki Szulim. Następnie sugerowano również romans z Sebastianem Karpielem-Bułecką.

W listopadzie 2008 roku związała się z aktorem Colinem Farrellem, a w październiku 2009 r, urodziła ich syna Henry'ego Tadeusza. Dziecko ochrzczono w Polsce, 29 grudnia 2009 w karmelickim kościele w Krakowie. W styczniu 2011 Bachleda-Curuś oficjalnie potwierdziła rozstanie z gwiazdą kina.

Później Alicja Bachleda-Curuś spotykała się z Marcinem Gortatem, polskim koszykarzem, który na co dzień gra w NBA. Po 1,5 roku związku postanowili się rozstać. Teraz przyszła kolej na Sebastiana Kulczyka, gdzie według "Dobrego Tygodnia", mają się ku sobie.

d1iezi9

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d1iezi9

d1iezi9
d1iezi9