Tak ubrała się na spotkanie z prezydentką Słowenii. Przyćmiła ją

Tak ubrała się na spotkanie z prezydentką Słowenii. Przyćmiła ją

Para prezydencka odwiedziła Słowenię
Para prezydencka odwiedziła Słowenię
Źródło zdjęć: © PAP | Pawe� Supernak
20.03.2024 14:46, aktualizacja: 20.03.2024 19:32

Para prezydencka poleciała z oficjalną wizytą do Słowenii. Podczas środowych spotkań, 20 marca, Agata Kornhauser-Duda wyglądała elegancko, o wiele bardziej niż prezydentka Słowenii. Najlepszym elementem był płaszcz.

Para prezydencka poleciała do Słowenii, by odbyć spotkania z najważniejszymi politykami w kraju, w tym prezydentką Natašą Pirc Musar i jej małżonkiem. Główne tematy zaplanowanych rozmów to m.in. bezpieczeństwo, propozycja podniesienia w państwach NATO wydatków na obronność czy współpraca gospodarcza.

Jak zwykle nasze oczy powędrowały ku stylizacji Agaty Kornhauser-Dudy, która naprzemiennie zalicza modowe wzloty i upadki. Elegancki look wrzucony w sztywne ramy politycznego dress code’u także można zepsuć. Tym razem miało być niebanalnie, ale wyszło dość dziwnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nietypowy detal na pierwszym planie

Pierwsza dama podczas wizyty w Zamku w Brdo pri Kranju ubrana była w czarno-białą garsonkę, czyli w tym przypadku duet dwurzędowej marynarki i ołówkowej spódnicy do kolan.

Lecz całą uwagę przykuwała czarna klapa, która występowała solo na białym tle i wyglądała niczym strzała. W efekcie trudno skupić się na jakimkolwiek innym punkcie tej stylizacji. Plus za czarny dół marynarki, który zlał się ze spódnicą i optycznie wydłużył dolną część sylwetki. Gdyby cała marynarka była biała, doszłoby do fatalnej dysproporcji.

Para prezydencka z wizytą w Słowenii
Para prezydencka z wizytą w Słowenii © PAP | Pawe� Supernak

Agata Kornhauser-Duda paradowała w Słowenii w pięknym płaszczu

Świetnym wyborem był natomiast dwurzędowy, maksymalnie elegancki płaszcz – biały z czarnymi lamówkami. Taki model to absolutny nieśmiertelnik, który sprawdzi się zawsze bez względu na trendy, a ze względu na ponadczasowy krój i basicowe kolory. Koniec końców, Agata Kornhauser-Duda wypadła całkiem nieźle. Należy dodać, że w porównaniu do prezydentki Słowenii prezentowała się bardzo szykownie.

Agata Kornhauser-Duda w eleganckim płaszczu
Agata Kornhauser-Duda w eleganckim płaszczu © PAP | Pawe� Supernak

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP