Blisko ludziNie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień. Rodzice pożegnali go w łamiących serce słowach

Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień. Rodzice pożegnali go w łamiących serce słowach

Stępień i Rzeźniczak
Stępień i Rzeźniczak
Źródło zdjęć: © Instagram
28.07.2022 12:35

Na Instagramie Magdaleny Stępień pojawiła się rozrywająca serce wiadomość. Oliwier przegrał walkę o życie. U malucha lekarze wykryli guza wątroby. Choroba nie dawała o sobie zapomnieć. "Niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka" - piszą zrozpaczeni rodzice. Chłopiec miał zaledwie roczek.

Oliwier Rzeźniczak nie żyje. Tragiczna wiadomość pojawiła się na mediach społecznościowych mamy i taty chłopca. Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka miesiącami walczył o życie. Jego rodzice czują niewyobrażalny ból. Dziękują jednak za to, że tyle osób włączyło się w pomoc, aby uratować ich syna z rąk śmierci. Niestety choroba okazała się silniejsza.

Zmarł syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka

Smutne wieści pojawiły się 28 lipca 2022 roku. Chłopiec, który przeżył zaledwie kilka miesięcy, odszedł, gdyż przegrał walkę z podstępną chorobą.

"Kochani, choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376" - czytamy w poście, który pojawił się na Instagranie Magdaleny Stępień.

Modelka podała od razu informacje o pogrzebie chłopca, zwracając się jednocześnie do wszystkich, którzy wspierali, również finansowo, małego Oliwiera w walce o zdrowie.

"Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni" - informuje obserwatorów, którzy śledzili losy Oliwiera.

Na sam koniec rodzice poprosili o uszanowanie prywatności i czasu na żałobę. Obydwoje potrzebują teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy.

Cała redakcja składa Magdalenie Stępień i Jakubowi Rzeźniczakowi oraz całej rodzinie Oliwiera wyrazy głębokiego współczucia.

Dziecko z rzadkim nowotworem

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także