Blisko ludziNietypowy strój pana młodego. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Nietypowy strój pana młodego. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Młoda para zwracała na siebie uwagę
Młoda para zwracała na siebie uwagę
Źródło zdjęć: © Facebook
oprac. KSA

27.09.2021 20:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ślub i przyjęcie weselne jest bardzo dużym przeżyciem dla większości osób, które decydują się wejść w związek małżeński. Jednak okazuje się, że nie wszyscy przywiązują aż tak dużą uwagę do tego wyjątkowego dnia. Po sieci krąży zdjęcie pana młodego w...t-shircie.

Portal Daily Mail udostępnił fotografię, która krąży po internecie i zyskuje coraz więcej wyświetleń. Na zdjęciu widać parę młodą krojącą tort weselny. Zakochani robili to w dosyć nietypowy sposób, ponieważ przy użyciu szabli.

Pan młody z innej bajki

Jednak to nie ten szczegół zwraca największą uwagę, ale strój pana młodego. Mężczyzna ma na sobie luźne krótkie spodenki oraz sprany ciemny t-shirt.

Stylizacja szokuje, ponieważ zupełnie nie pasuje do tak ważnej uroczystości. Ponadto żona mężczyzny ma na sobie klasyczną białą suknię ślubną, efektowną biżuterię i starannie upięte włosy.

Dodatkowo patrząc na wystrój wnętrza, można odnieść wrażenie, że przyjęcie prawdopodobnie odbywało się w wytwornym dworku.

Fotografia trafiła na portal reddit.com bez jakiejkolwiek informacji o bohaterach pierwszego planu. Internauci w komentarzach zastanawiają się, dlaczego mężczyzna ubrał się aż tak bardzo nieodpowiednio. Jedni twierdzą, że być może wcale nie chciał się żenić, a inni z kolei podejrzewają, że jest fanem gier i dlatego uznał, że pójdzie do ślubu w koszulce z gamingowym emblematem.

To może być dobry trop, ponieważ po dłuższym przyjrzeniu można zobaczyć, że na stole oprócz tortu znajduje się wiele nietypowych dekoracji, np. słodycze inspirowane bajkową postacią Pikachu.

Zdjęcie zaskakuje, ale jest też doskonałym dowodem na to, że w miłości najważniejsze jest zrozumienie i akceptowanie siebie nawzajem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także