Trwa ładowanie...
d808u4x

Nieznane zdjęcie Przybylskiej. Siostra wspomina aktorkę

Agnieszka Kubera, siostra Anny Przybylskiej stara się nie dzielić życiem prywatnym swojej rodziny. Teraz zdecydowała się jednak na sentymentalny wpis. Zbliża się szósta rocznica śmierci aktorki. Dla jej bliskich to trudny moment.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Przybylska zmarła w 2014 roku
Anna Przybylska zmarła w 2014 roku (ONS, Fot: Jacek Urbaniak)
d808u4x

Anna Przybylska umarła na raka trzustki

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w Gdyni. U aktorki lekarze zdiagnozowali raka trzustki. Choć Przybylska podjęła leczenie, nie udało się jej uratować. Pozostawiła po sobie pogrążoną w żałobie rodzinę – trójkę dzieci oraz wieloletniego partnera, Jarosława Bieniuka. Śmierć Anny Przybylskiej mocno dotknęła również jej siostrę, Agnieszkę Kuberę.

Agnieszka Kubera nie jest skłonna do publicznych zwierzeń na temat swojej siostry. Po jej śmierci tylko kilka razy zdecydowała się na udzielenie wywiadu. W rozmowie z "Urodą życia" komentowała relację Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

d808u4x

- Myślę, że byli naprawdę fajną parą i rodziną w wolnym związku. Chociaż nieidealną. Od miłości po nienawiść. Ale takie jest życie – mówiła Kubera.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk poznali się, gdy aktorka była jeszcze żoną Dominika Zygry. Po rozwodzie para związała się ze sobą i tworzyła związek przez kilkanaście lat. Mają trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana.

Wzruszające zdjęcie Anny Przybylskiej

Zbliżająca się rocznica śmierci Anny Przybylskiej skłoniła Agnieszkę Kuberę do tego, by podzielić się wzruszającym zdjęciem z siostrą. Fotografia pojawiła się na jej profilu na Instagramie. Podpis chwyta za serce: "Wspomnienie jest formą spotkania. Khalil Gibran". Na zdjęciu widzimy Annę i Agnieszkę oraz niemowlę.

Siostra Anny Przybylskiej wspomina aktorkę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d808u4x

Podziel się opinią

Share
d808u4x
d808u4x