GwiazdyNiezwykły gest ze strony księżnej Diany. Pozostawiła to dla Kate i Meghan

Niezwykły gest ze strony księżnej Diany. Pozostawiła to dla Kate i Meghan

Księżna Diana pozostawiła taśmy dla przyszłych żon swoich synów
Księżna Diana pozostawiła taśmy dla przyszłych żon swoich synów
Źródło zdjęć: © Getty Images | Anwar Hussein
29.03.2022 16:41

O tym, że księżna Diana była wyjątkowo opiekuńcza wobec swoich synów, Williama i Harry'ego, wiadomo nie od dziś. Swoją cząstkę chciała jednak pozostawić nie tylko im, ale także ich przyszłym żonom. Zdecydowała się na osobiste nagrania, w trakcie których wystosowała wiele wzruszających słów.

Księżna Diana była bardzo przywiązana do swoich dzieci, synów Williama oraz Harry'ego. Starała się wychować ich na troskliwych i lojalnych mężczyzn, co dziś jest widoczne w ich zachowaniu. Nie jest tajemnicą, że William i Harry tęsknią za swoją matką. Jej śmierć wyjątkowo nimi wstrząsnęła, a w udzielanych wywiadach niejednokrotnie podkreślali, że brakuje im jej w codziennym życiu. Na pamiątkę pozostały im jedynie zdjęcia oraz taśmy, które Di nagrała nie tylko dla nich, ale także ich przyszłych żon.

Niezwykły gest ze strony księżnej Diany

Informacją o nagraniach podzielił się z portalem ok.co.uk przyjaciel księżnej Diany, który wolał pozostać anonimowy. To on zdradził, że księżna zostawiła taśmy dla przyszłych żon swoich synów, Kate i Meghan, nie znając oczywiście wówczas nawet ich imion.

Według niego, Di wpadła na ten pomysł tuż po słynnym wywiadzie dla Andrew Mortona. Kiedy nagrywała dla niego krótkie filmy, z których później tworzył swój artykuł, część z nich zostawiła na pamiątkę zarówno dla swoich synów, jak i ich przyszłych ukochanych.

- Powiedziała mi, że nagrała te taśmy na dzień, w którym nie będzie jej w pobliżu, aby pomóc swoim chłopcom (...) W ten sposób mogłaby nadal być częścią ich życia, nawet po swoim odejściu - powiedział informator ok.co.uk.

Księżna Diana pozostawiła to Kate i Meghan

- Jestem pewna, że zdajesz sobie sprawę z wad moich i Karola. Ucz się na tych błędach. Zbuduj trwały związek. Zasługujesz na to. Twoje dzieci też - miała powiedzieć księżna Diana na taśmie pozostawionej dla Kate i Meghan, kierując te słowa do każdej z nich.

Specjalne nagranie pozostawiła jednak podobno księżnej Kate, żonie księcia Williama.

- Przygotuj się na jednokierunkową pogawędkę. Oczywiście się nie spotkałyśmy - chociaż chcę, żebyś wiedziała, że bardzo tego żałuję. Wiem, że bym cię uwielbiała i szybko byśmy się zaprzyjaźniły. Musisz być kimś naprawdę wyjątkowym. Gdybyś nie była, nie byłabyś żoną mojego Williama.

- Opiekuj się dla mnie swoimi dziećmi. Niosą moje serce. Niech wiedzą, że je kocham i zawsze będę nad nimi czuwać.

Zdaniem przyjaciół zmarłej księżnej Diany, księżna Kate otrzymała nagrania przeznaczone dla siebie. Widać to w tym, w jaki sposób wypowiada się o Dianie i kiedy podkreśla, jak wyjątkową ma z nią więź. Co do Meghan, nie mają takiej pewności.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.