GwiazdyNikodem Rozbicki o związku z Julią Wieniawą. "Jesteśmy parą, która ma silne temperamenty"

Nikodem Rozbicki o związku z Julią Wieniawą. "Jesteśmy parą, która ma silne temperamenty"

Nikodem Rozbicki o związku z Julią Wieniawą. "Jesteśmy parą, która ma silne temperamenty"
Nikodem Rozbicki o związku z Julią Wieniawą. "Jesteśmy parą, która ma silne temperamenty"
Źródło zdjęć: © Instagram | @juliawieniawa
Aleksandra Lewandowska

27.08.2021 15:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W jednym z ostatnich wywiadów Nikodem Rozbicki zdradził, jak wygląda jego związek z Julią Wieniawą na co dzień, czy zdarza im się kłócić oraz jak dzielą się wydatkami. Podkreślił, że oboje mają silne temperamenty i nie zawsze jest "miło i fajnie".

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa tworzą parę od jesieni zeszłego roku. Wcześniej przez wiele lat się przyjaźnili, w trakcie mieli także innych partnerów. Teraz wydają się być szczęśliwi jak nigdy przedtem i chętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatnio wybrali się także w podróż po europejskich miastach.

Nikodem Rozbicki o związku z Julią Wieniawą

Nikodem i Julia pracują w tym samym zawodzie - oboje są wziętymi aktorami. Spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, co bacznie możemy obserwować na ich profilach na Instagramie. W ostatniej rozmowie z portalem "Jastrząb Post" Rozbicki zdradził, jak na co dzień wygląda ich relacja oraz czy zawsze zgadzają się ze sobą w każdym temacie.

- Nie jest to taki związek, który jest po prostu, że jest miło i fajnie. Wiadomo, są takie momenty. I na naszej wyprawie więcej było momentów tych miłych. Generalnie było dobrze. Nie pokłóciliśmy się jakoś, żeby były jakieś kwasy, brudy, które wciąż w nas pozostają. Raczej było po partnersku. Raczej jesteśmy parą dobrze zgraną, która ma silne temperamenty. Czasem zdarza nam się jakaś różnica zdań, ale staramy się wtedy znaleźć wspólny front albo jakąś nić porozumienia - wyznał Rozbicki w wywiadzie.

Jak dzielą się wydatkami?

Nikodem i Julia wypracowali sobie partnerską relację, dzięki czemu nie zdarzają im się raczej żadne większe spięcia dotyczące wydatków, także podczas wspólnych podróży.

- Mamy taki układ, że robimy to 50/50, czyli po partnersku. Oczywiście, że są momenty, że się idzie do restauracji i wtedy różnie się to rozwiązuje, wiadomo, jak to jest w parach i jest to normalne. Ale dla mnie to jest o tyle fajne i normalne, że kasa nie jest dla nas wielkim problemem, bo pracujemy. Nikt nikogo nie musi utrzymywać - dodał Rozbicki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)
Zobacz także