Trwa ładowanie...
d3dka4b

Noś je modnie i bezpiecznie. Nigdy więcej nie porysujesz wyświetlacza telefonu

Porysowany telefon i portfel czy dziury w podszewce torebki - klucze potrafią narobić bałaganu. Zawsze mamy je przy sobie, więc warto nosić je w sposób, który będzie wygodny, modny i właściwy. Wybraliśmy wysokiej jakości gadżety, które sprawią, że już nigdy nie będziesz musiał martwić się o porysowany wyświetlacz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Noszenie ze sobą kluczy może być problematyczne
Noszenie ze sobą kluczy może być problematyczne (Shutterstock.com)
d3dka4b

Kto z nas nie zna sytuacji, w której nie możemy odnaleźć kluczy w torebce? Jeszcze gorzej, gdy w spory pęczek wplączą się słuchawki lub ładowarka, więc zanim otworzysz drzwi, spędzasz klika minut na rozplątywaniu bardzo złośliwych węzłów. Klucze zawsze mamy przy sobie i choć niekiedy potrafią nas zirytować, musimy się pogodzić z ich ciągłą obecnością. Panowie są mistrzami w dyscyplinie gubienia kluczy, które często wkładają do tylnej kieszeni. Panie z kolei z pewnością znają ból rozerwanej podszewki we wnętrzu ulubionej torebki, czego sprawcą są niepozorne klucze. Na szczęście istnieje sposób, by przestały wzbudzać irytację i wściekłość. Modne, skórzane i praktycznie niezniszczalne etui będzie nie tylko wygodnym schronieniem dla metalowych elementów, ale i ułatwi odnajdowanie kluczy w torbie.

Skórzane etui to jednorazowy wydatek, który przetrwa wiele lat. Wytrzymały materiał i porządne wykonanie to gwarancja wygodnego użytkowania. W zależności od gustu i upodobań wybierz takie, które będzie pasowało do reszty twojej galanterii. Asortyment marek jest olbrzymi, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Najważniejsze, by etui doskonale pasowało do kluczy, które posiadasz. Przede wszystkim odepnij od pęczka klucze, których nie używasz na co dzień. Wszyscy mamy skłonność do noszenia ze sobą tych do piwnicy czy roweru, który w czasie chłodnych miesięcy odbywa zimowy sen. Przejrzyj te, które masz przy sobie - zdasz sobie sprawę, że niepotrzebnie obciążasz swoją torbę. Pęczek, który zostanie, możesz bez problemu zmieścić do niewielkiego i wygodnego etui.

Jeśli nie jesteś przekonany do pomysłu, by przechowywać klucze w etui, równie dobrym pomysłem jest brelok. To niewielkie akcesorium również pomoże odnaleźć ci klucze, nawet w największej torbie. Modny breloczek możesz używać na dwa sposoby - do kluczy lub jako zawieszkę. Przypnij go do paska torby, a nabierze ona nowego charakteru. To dobry sposób na urozmaicenie codziennych stylizacji i odświeżenie torebki, o której dawno zapomnieliśmy. Aby był w stanie przetrwać wiele, wybierz taki z wytrzymałego materiału, na przykład ze skóry. Łatwo o niego dbać i go pielęgnować. Nadal modne są także większe breloki w postaci futerka, które wdzięcznie dodają nam uroku. Nieważne, na jaki dodatek do kluczy się zdecydujesz, z pewnością będzie on twoim nowym, ulubionym i bardzo przydatnym akcesorium.

Zobacz też: Zmiana w szafie? Postaw na dodatki!

d3dka4b

Podziel się opinią

Share

d3dka4b

d3dka4b