ycipk-3221d7

Nosi swoją suknię ślubną co tydzień. "Inwestycja ma się zwrócić"

Dawn Winfield- Hunt nosi swoją suknię ślubną co weekend. "Wydałam na nią 300 funtów, nie pozwolę, by leżała w szafie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawn Winfield- Hunt nosi swoją suknię ślubną co tydzień
Dawn Winfield- Hunt nosi swoją suknię ślubną co tydzień (MailOnline)
ycipk-3221d7

Dawn Winfield- Hunt wyszła za mąż 3 sierpnia. Jej ślub, jak sama mówi, był magiczny i wyglądała pięknie. Długo przygotowywała się do tego specjalnego dnia, a jeszcze dłużej szukała wymarzonej sukni ślubnej. Dlatego, teraz gdy już ma obrączkę na palcu, postanowiła, że nie zrezygnuje ze swojej sukni. - Wydałam na nią 300 funtów, nie pozwolę, by leżała w szafie - zaznacza kobieta. Inwestycja ma się jej zwrócić.

Dawn Winfield - Hunt zakłada swoją suknię w każdy weekend i robi w niej te szalone i te zwykłe rzeczy. Zdarza się, że wychodzi w sukni po zakupy do supermarketu, na spacer z psem, na maraton połączony z festiwalem kolorów lub na zawody wioślarskie. Zwiedziła w niej nawet pałac Buckingham.

Kobieta zadeklarowała, że będzie nosić sukienkę co tydzień do pierwszej rocznicy ślubu, potem odłoży ją, bo inwestycja zostanie zwrócona.

ycipk-3221d7

Pieniądze nie są jedynym powodem, dla którego nosi suknię. Kobieta chce, żeby ta kojarzyła się jej z czymś więcej niż tylko ślubem. – Pod koniec roku będę mogła spojrzeć na stan mojej sukienki i będę pamiętać te wszystkie dobre chwile – powiedziała.

Dawn Winfield- Hunt  nosi swoją suknie ślubną co tydzień MailOnline
Podziel się

Nosi swoją suknie ślubną co tydzień

Dawn zdradziła, jak reagują ludzie na jej widok w sukni ślubnej. – Kiedy byłem w pałacu Buckingham, przypadkowy mężczyzna poprosił mnie o zrobienie zdjęcia i oczywiście zgodziłam się, bo niecodziennie można spotkać kogoś w sukni ślubnej przed pałacem królowej – opowiada. Zwiedzanie Anglii w kreacji ślubnej to nie jedyna nietypowa sytuacja. – Kiedy brałam udział w maratonie inni biegacze nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyli mnie w sukni ślubnej. Byli zszokowani, gdy czołgałam się w niej po ziemi – relacjonuje kobieta.

ycipk-3221d7

Mężatka zdradziła, że gdy już nacieszy się swoją wymarzoną suknią ślubną odda ją na aukcję charytatywną. Ma nadzieję, że wspomnienia w niej nagromadzone podbiją stawkę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak kupić ubezpieczenie na wakacje przez internet?:

ycipk-3221d7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3221d7

ycipk-3221d7
ycipk-3221d7