Nowa twarz w TVP. "Świat się kończy"

Nowa twarz w TVP. "Świat się kończy"

Karolina Opolska zaczęła pracę w TVP
Karolina Opolska zaczęła pracę w TVP
Źródło zdjęć: © screen z TVP Info
04.01.2024 14:10, aktualizacja: 04.01.2024 17:23

Po ostatnich zmianach w Telewizji Polskiej współpracę ze stacją rozpoczęło wielu nowych dziennikarzy. Jedna z osób, które pojawiły się na antenie, jest dziennikarka Karolina Opolska.

Po wyborach nowy rząd rozpoczął zmiany w Telewizji Polskiej. Z redakcją pożegnało się wiele osób, wrócili jednak dziennikarze, którzy pracowali w TVP wcześniej w tym m.in. Maciej Orłoś, Justyna Śliwowska-Mróz czy Jarosław Kulczycki. Oprócz znanych twarzy pojawiły się też nowe. Jedną z osób, która rozpoczęła współpracę z TVP Info, jest Karolina Opolska.

Kim jest Karolina Opolska?

Karolina Opolska od lat funkcjonuje w polskich mediach. Współpracowała m.in. z Onetem, TOK FM, "Forbes Women Polska" i natemat.pl. Jest też zastępczynią Kierownika Katedry Dziennikarstwa i Nowych Mediów na Collegium Civitas.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jej debiut na antenie TVP Info wzbudził spore zainteresowanie. Skomentowała go m.in. psychiatrka Maja Herman. "Świat się kończy. Wytatuowana dziennikarka w TVP Info. Dobra, żartuję, jestem przeogromnie dumna. Brawo i gratulacje. Tatuaże wyglądają świetnie. A jeśli chodzi o merytorykę i resztę - klasa" - napisała w relacji na Instagramie

Instagramowa relacja Mai Herman
Instagramowa relacja Mai Herman© Instagram | maja_herman_psychiatrka
- Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do ekipy TVP Info. To ogromny zaszczyt, ale też duże wyzwanie. Zrobię wszystko, żeby mu sprostać! - powiedziała sama Opolska w rozmowie z Plejadą.

Wytatuowana dziennikarka na antenie TVP

Uwagę widzów zwracają liczne tatuaże dziennikarki. W 2020 roku prześmiewczy wpis na Twitterze poświęcił im Jerzy Skoczylas. "Zagadka. Kim jest panienka z czymś takim? Uprzedzam, że odpowiedź 'flamą karczycha' – nie jest poprawna" - napisał były dziennikarz "Gazety Wyborczej", dodając zdjęcie Opolskiej.

Wpis wywołał burzę, a głos w tej sprawie zabrała m.in. Katarzyna Lubnauer. "Wpis nie na miejscu. Inna sprawa, że piękne tatuaże. Nie musi być pan ich wielbicielem, ale skończmy z ocenianiem ludzi na podstawie wyglądu. A dziś tatuaż jest po prostu jedną z metod wyrażania siebie" - stwierdziła.

Komentarz zostawiła też sama Karolina Opolska.

"Dzień dobry. Już spieszę, żeby zaspokoić pana ciekawość – jestem mamą, żoną i dziennikarką. Podejrzewam, że pisząc o 'czymś takim', ma pan na myśli tatuaże. Cóż, wszystko, co mogłabym panu odpisać, pojawiło się już w licznych komentarzach – za które bardzo dziękuję. Żegnam" - napisała.
Screen usuniętego wpisu Jerzego Skoczylasa
Screen usuniętego wpisu Jerzego Skoczylasa© Twitter | screen

Kontrowersyjny post zniknął z profilu jego autora, a ten przeprosił dziennikarkę. "Wczoraj napisałem bardzo głupi komentarz o tatuażach. W dodatku użyłem zdjęcia z portalu Press. Przepraszam Panią Karolinę Opolską, redakcję 'Press" i wszystkich tych, którzy to przeczytali" - przyznał Skoczylas, a dziennikarka przeprosiny przyjęła.

Co ciekawe, sama Opolska zaprezentowała się kiedyś bez tatuaży. Efekty - jak się okazało - sześciogodzinnej pracy makijażystek pokazała kiedyś na Twitterze.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta