GwiazdyNowe zdjęcia Ewy Wachowicz. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliście

Nowe zdjęcia Ewy Wachowicz. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliście

Nowe zdjęcia Ewy Wachowicz. W takiej odsłonie jej jeszcze nie znacie
Nowe zdjęcia Ewy Wachowicz. W takiej odsłonie jej jeszcze nie znacie
Źródło zdjęć: © AKPA | Filip Radwanski

28.04.2022 10:35, aktual.: 28.04.2022 13:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Większość osób kojarzy ją głównie jako Miss Polonię i prowadzącą program kulinarny. Jednak jak się okazuje, Ewa Wachowicz ma również zupełnie inne oblicze. Bowiem w wolnym czasie trenuje m.in. strzelanie sportowe. Fotoreporterzy odwiedzili ją ostatnio na strzelnicy. Te zdjęcia was zaskoczą.

Ewa Wachowicz znana jest przede wszystkim jako piękna Miss Polonia, która zdobyła koronę w 1992 roku i sympatyczna prowadząca programu kulinarnego. "Ewa gotuje" emitowanego na antenie Polsatu. Raczej niewiele osób podejrzewałoby, że ta łagodna kobieta skrywa w sobie znacznie bardziej drapieżne oblicze i lubuje się w dość nietypowych sportach. Wachowicz pojawia się bowiem regularnie na strzelnicy. 

Ewa Wachowicz nauczyła się strzelać już jako młoda dziewczyna

Jak się okazuje, Ewa Wachowicz strzelanie trenowała już we wczesnej młodości. Ma zatem solidną podstawę do rozwijania tej umiejętności. 

"Należałam do harcerstwa i uwielbiałam zdobywać nowe sprawności. W domu mieliśmy wiatrówkę śrutową i strzelanie do celu było formą spędzania wolnego czasu. Należę też do pokolenia, które miało w szkole przedmiot "przysposobienie obronne". Uczyliśmy się nie tylko strzelać, ale też udzielać pierwszej pomocy, zakładać opatrunki, tamować krwawienie" – opowiadała Wachowicz w rozmowie z "Faktem". 

Dla Ewy Wachowicz strzelanie sportowe to rodzaj aktywnego wypoczynku z nutą rywalizacji, który jednak należy traktować ze szczególną ostrożnością. 

"Podstawą jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, które zawsze jest na pierwszym miejscu. Po pierwsze, odpowiadam za siebie, ale też odpowiadam za innych. To wszystko musi być bardzo długo trenowane i musi wejść w krew" – tłumaczyła w tym samym wywiadzie. 

Ewa Wachowicz o sytuacji w Ukrainie i szkoleniach z użycia broni

Nie da się ukryć, że obecnie mamy do czynienia ze wzmożonym zainteresowaniem zajęciami na strzelnicach. W związku z wojną w Ukrainie dużo ludzi chce po prostu umieć posługiwać się bronią. 

"Do końca nie wierzyłam, że Ukraina zostanie zaatakowana. Dziś widząc postawę Ukraińców, którzy zostali, ale też wrócili do domu, by bronić ojczyzny, zaczynam się skłaniać ku modelowi szwajcarskiemu, który zakłada obowiązkowe szkolenia z użycia broni. Szwajcaria jest prawdopodobnie najlepiej wyszkolonym krajem w Europie" – stwierdziła Ewa Wachowicz na łamach "Faktu". 

Ewa Wachowicz na strzelnicy
Ewa Wachowicz na strzelnicy © AKPA | Filip Radwanski
Ewa Wachowicz na strzelnicy
Ewa Wachowicz na strzelnicy © AKPA | Filip Radwanski
Ewa Wachowicz na strzelnicy
Ewa Wachowicz na strzelnicy © AKPA | Filip Radwanski
Ewa Wachowicz na strzelnicy
Ewa Wachowicz na strzelnicy © AKPA | Filip Radwanski

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także