Skończyła 43 lata. Mało kto wie, jak dziś zarabia

Czym zajmuje się teraz Maria Góralczyk?
Czym zajmuje się teraz Maria Góralczyk?
Źródło zdjęć: © AKPA

26.05.2024 10:18, aktual.: 26.05.2024 10:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maria Góralczyk 26 maja skończyła 43 lata. I choć większość osób kojarzy ją z roli pielęgniarki w serialu "Na dobre i na złe", w którą wciela się już od kilkunastu lat, to na co dzień zajmuje się czymś zupełnie innym. Dwa lata temu otworzyła własny biznes, który jest dla niej głównym źródłem utrzymania.

Maria Góralczyk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała dziennikarstwo. Pracowała jako modelka, występowała w teledyskach. Lecz rozpoznawalność przyniosła jej produkcja "Bellisima" z 2000 roku.

Ma na koncie wiele ról epizodycznych w filmach i serialach. Przez dwa lata grała Magdę Nowak w "Pierwszej miłości". Z kolei od 2007 roku wciela się w postać pielęgniarki w "Na dobre i na złe". Jednak na co dzień zajmuje się czymś zupełnie innym – jest agentką nieruchomości, a nawet współwłaścicielką firmy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maria Góralczyk nie planowała kariery aktorskiej

W ostatnim wywiadzie udzielonym serwisowi kobieta.rp.pl Maria Góralczyk wyznała, że nigdy nie planowała być aktorką.

"Pracując od 15. roku życia jako modelka, dość szybko trafiałam przed kamerę. Jeszcze wcześniej był zresztą ‘Tik tak’, ‘5-10-15'. Film ‘Bellissima’, czy serial ‘Na dobre i na złe’, w którym gram do dziś – jego ekipa stała się po latach moją drugą rodziną – to wszystko się po prostu zadziało. (...) Ten świat zawsze mnie kręcił, ale zdecydowanie bardziej interesowała mnie praca nie przed, ale za kamerą" – wyznała.

Maria Góralczyk jako pielęgniarka w "Na dobre i na złe"
Maria Góralczyk jako pielęgniarka w "Na dobre i na złe" © AKPA | AKPA

Maria Góralczyk zaznaczyła ponadto, że nie do końca odnajduje się w dzisiejszym świecie show-biznesu. W wywiadzie mówi o "innych czasach", które kręcą się wokół ścianek i mediów społecznościowych.

"Odnoszę wrażenie, że po drodze nastąpił jakiś moment przełomowy. Dzisiaj obecność przed kamerą uwarunkowana jest często tym, do jakiego stopnia jesteś w stanie się obnażyć w social mediach ze swej prywatności i ile ‘ścianek’ i imprez po drodze zaliczysz: gdzie i jak często się pokazujesz. To nie jest moje. To nie ja. Nie mam i nigdy nie miałam parcia na szkło" – wyjaśniła.

Maria Góralczyk prowadzi teraz agencję nieruchomości

Z wywiadu dowiadujemy się, że Maria Góralczyk ma za sobą "10 lat pracy w nieruchomościach i setki zamkniętych transakcji". Jak wyglądały jej początki? Była bardzo zdeterminowana.

"Przyszłam do biura, gdzie pracowały już doświadczone w branży agentki nieruchomości. Zostałam posadzona przy biurku z laptopem i usłyszałam: działaj. Nie było żadnego systemu szkoleń – od razu skok na główkę na głęboką wodę. Pomyślałam wtedy: Ok, biorę tego byka za rogi" – wspominała.

Teraz Maria Góralczyk jest współwłaścicielką agencji nieruchomości, która funkcjonuje na rynku już od dwóch lat. W jej firmie pracują same kobiety.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także