Trwa ładowanie...

Dowiedziała się, do czego służy wypustka na zakrętce do keczupu. Nie kryła zaskoczenia

Pewna internautka postanowiła nagrać tiktoka, aby podzielić się z innymi użytkownikami aplikacji swoim odkryciem. Po latach kobieta dowiedziała się, do czego służy wystający punkt na wewnętrznej części nakrętki. Też nie mieliście o tym pojęcia?

Share
Keczup ma pod nakrętką specjalną wypustkęKeczup ma pod nakrętką specjalną wypustkęŹródło: Getty Images
d2mel1d

Laura prowadzi konto na TikToku, dzięki któremu dzieli się z innymi kobietami swoimi przemyśleniami na temat wychowania dzieci oraz prowadzenia domu. Niedawno na profilu tiktokerki pojawił się film dotyczący właściwego korzystania z pewnego ułatwienia. Sama Laura przyznała, że latami nie miała pojęcia o takim zastosowaniu... nakrętki od keczupu.

Nie kryła zdziwienia. Nigdy wcześniej na to nie wpadła

Kobieta przyszła do tiktokowych obserwatorów z pewnym patentem, który dotyczy ketchupu. Po latach Laura zdała sobie sprawę z tego, do czego służy niewielka wypustka na nakrętce.

- Tak łatwiej otworzysz ketchup, bez konieczności zrywania sreberka zabezpieczającego produkt - słyszymy na nagraniu.

Autorka wideo demonstruje, jak szybko załatwia sprawę z wcześniej sprawiającym kłopoty zadaniem. Zrywając kawałek sreberka z butelki bardzo łatwo bowiem o pobrudzenie sobie ubrania czy stołu ketchupem. Ten prosty sposób ma temu zapobiec.

d2mel1d

"Ile miałeś lat, dowiadując się o tym, do czego służy ta kropka?" - podpisała nagranie ze swoim odkryciem kobieta. Okazuje się, że dzięki odbezpieczeniu pomidorowego sosu w taki sposób, możemy również łatwiej kontrolować jego zużywanie.

Internauci są podzieleni. Wypustka ma inne przeznaczenie?

W komentarzach inni użytkownicy TikToka również przyznali, że nie mieli pojęcia o właściwym zastosowaniu "tajemniczej kropki" na nakrętce. Jeden z internautów przyznał, że tradycyjne otwieranie ketchupu zwykle kończyło się "powodzią". Dzięki nagraniu Laury korzystanie z butelki z sosem będzie o wiele prostsze.

Pojawiło się jednak kilka głosów mówiących o tym, że przeznaczenie wypustki w nakrętce jest zupełnie inne.

d2mel1d

"Nie, nie. Chodzi o to, żeby zakryć mały otwór na okładce i żeby twój keczup był świeży";

"To tak naprawdę uszczelnienie malutkiego dziobka pod nakrętką, gdy jest ona zamknięta" - przeczytamy pod nagraniem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Sposób na błyszczące panele. Wystarczy prosty trik, by podłoga lśniła

d2mel1d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mel1d
d2mel1d