Blisko ludziOdmówiła mężowi robienia prania i ścielenia łóżka. Chciała dać mu nauczkę

Odmówiła mężowi robienia prania i ścielenia łóżka. Chciała dać mu nauczkę

Kobieta postanowiła zemścić się na partnerze
Kobieta postanowiła zemścić się na partnerze
Źródło zdjęć: © TikTok | TikTok

19.02.2022 13:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewna TikTokerka podzieliła się w aplikacji nagraniem, podczas którego opowiedziała, w jaki sposób postanowiła walczyć z niedbalstwem męża. Część komentujących ostrzega, że jej metoda może odbić się na związku.

Mieszkanka Wielkiej Brytanii wyznała użytkownikom TikToka, że w pewnym momencie miała dość zachowania swojego męża. Mężczyzna nie miał zamiaru pomagać partnerce w codziennych obowiązkach. Gorzko tego pożałował. Część internautów nie zgadza się z metodami autorki nagrania i mówi, że stosuje... bierną agresję!

Jej mąż odmawiał pomocy. Postanowiła się na nim zemścić

Problemy w małżeństwie mogą pojawić się na różnych etapach związku. Kelsi Burns przekonała się o tym na własnej skórze. Kobieta pewnego dnia doświadczyła niemiłej sytuacji. Kiedy poprosiła męża o pomoc przy zrobieniu prania, ten obruszył się, że przecież są to ubrania żony, a nie jego i nie ma obowiązku spełnić jej prośby. Oczywiście Kelsi dotychczas robiła pranie i zakupy dla całej rodziny, a porządki w domu wykonywała sama, bez niczyjej pomocy. Z tego też względu postanowiła pokazać partnerowi, że źle się zachował. Nic mu nie mówiąc, od tamtego momentu robiła pranie oraz zakupy spożywcze jedynie dla siebie i dzieci. Ścieliła też wyłącznie swoją stronę łóżka i czekała, aż mężczyzna przemyśli swoje postępowanie.

Niewerbalna przemoc? Część internautów wydała zaskakującą opinię

Nagranie, w którym Kelsi pokazała, jak obecnie wygląda załatwianie domowych spraw, spotkało się z różnym odbiorem. Choć większość widzów pochwaliła jej podejście (ba, niektóre kobiety postanowiły zastosować jej sztuczkę), trafiło się kilka negatywnych komentarzy.

"To jest zachowanie pasywno-agresywne";

"Czy nie umawiacie się na randki wystarczająco długo, żeby to rozpracować i przegadać, czy też nie mieszkaliście razem przed ślubem?" - czytamy pod viralującym nagraniem.

Osoby, które stanęły po stronie kobiety, podkreśliły, że bardzo często same pogadanki i prośby nie wystarczają. Jedna z internautek wyznała, iż dopiero kiedy przyjęła podobną postawę do Kelsi, jej partner zmienił swoje zachowanie.

Spora część komentujących dodała, że nie ma nic złego w upominaniu partnera bądź partnerki w tym, aby bardziej przykładał/ła się do codziennych obowiązków. Trzeba wyraźnie ustalać zasady wspólnego życia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (57)
Zobacz także