GwiazdyOfiara Cosby’ego o okładce "New York Magazine"

Ofiara Cosby’ego o okładce "New York Magazine"

29.07.2015 12:44, aktual.: 24.04.2019 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Heidi Thomas, jednak z kobiet, kótre znalazły się na okładce "New York Magazine" opowiedziała, co zyskała dzięki udziałowi w tym projekcie.

Okładka najnowszego wydania "New York Magazine" przedstawia 35 kobiet, które opowiedziały swoją dramatyczną historię. Są to ofiary Billa Cosby'ego, który przez wiele lat seksualnie wykorzystywał dziesiątki kobiet.

Fotografia przedstawia siedzące na krzesłach kobiety, które patrzą prosto w obiektyw. Jedno krzesło jest puste - symbolizuje ofiarę, która nie chciała pokazać twarzy. Po publikacji online, strona internetowa "New York Magazine" nie działała przez ponad 12 godzin.

Nad artykułem prezentującym 35 historii kobiet poszkodowanych przez komika, autorki pracowały pół roku. Opisane są przestępstwa, których Cosby dokonał w ciągu 50 lat. Zeznania kobiet pokazały, że komik w podobny sposób wykorzystywał swoje ofiary. Prawdopodobnie dorzucał im środki nasenne do drinków albo do kawy, a następnie wykorzystywał seksualnie.

Jedna z ofiar Cosby’ego, która znalazła się na okładce "New York Magazine" Heidi Thomas postanowiła opowiedzieć, co połączyło kobiety oraz, co zyskały poprzez udział w tym projekcie.

- Wszystkie znany tę historię. Czułyśmy, że sprawa nabiera tempa i nie chodziło już tylko o nas, ale o większą kwestię, o nasze problemy. Jesteśmy częścią czegoś większego i w końcu coś ruszyło – przyznała kobieta.

Tydzień temu zostały ujawnione zeznania Billa Cosby’ego, który mimo twardych dowodów wciąż nie przyznaje się do winy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także