Trwa ładowanie...

Ogłosili, że książę Filip nie żyje. Teraz przepraszają

"Jesteśmy zasmuceni śmiercią Jego Królewskiej Mości Księcia Edynburga". Tak brzmiała informacja na pokładzie pociągu jednej z firm kolejowych. Tym samym wprowadzono pasażerów w błąd. Teraz firma przeprasza swoich klientów.
Share
Książę Filip
Książę FilipŹródło: Getty Images
d8j6s9a

- Wczoraj wieczorem omyłkowo opublikowano na naszej stronie internetowej oświadczenie, że zmarł członek rodziny królewskiej - powiedział w oświadczeniu rzecznik TransPennine Express. - Gdy tylko dowiedzieliśmy się o tym błędzie, usunęliśmy oświadczenie i chcielibyśmy przeprosić za wszelkie zmartwienia, jakie mogło to spowodować. Prowadzimy teraz dochodzenie, jak to się stało - dodał przedstawiciel firmy.

Zobacz także: Agnieszka Hyży o relacji mamą Grzegorza. "Każda synowa ma coś z teściowej"

Oświadczeniu urzędników królewskich

Urzędnicy królewscy ogłosili w środę, że książę Edynburga w państwowym szpitalu św. Bartłomieja przeszedł pomyślnie zabieg na istniejącą wcześniej chorobę serca.

d8j6s9a

- Jego Królewska Mość pozostanie w szpitalu przez kilka dni na leczenie, odpoczynek i rekonwalescencję– ogłoszono w środę.

Książę Filip w szpitalu

Książę Filip spędził w szpitalu ponad dwa tygodnie. Największe obawy o jego zdrowie i życie pojawiają się w związku z podeszłym wiekiem księcia. 10 czerwca skończy 100 lat.

Zobacz także: Melania Trump wydała miliony dolarów na zmiany w wystroju Białego Domu

Książę po raz pierwszy został przyjęty do prywatnego szpitala króla Edwarda VII w centrum Londynu - 16 lutego. Pałac Buckingham poinformował początkowo, że ma tam pozostać przez kilka dni na obserwacji.

d8j6s9a

W kolejnym oświadczeniu dodano, że książę Filip jest leczony z powodu infekcji. Jednak w poniedziałek został przewieziony ze szpitala prywatnego do państwowego – jak wyjaśniono - w celu zbadania i obserwacji istniejącej wcześniej choroby serca.

#Wszechmocne. Spełnione i niezależne. Nowa akcja WP Kobieta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d8j6s9a

Podziel się opinią

Share
d8j6s9a
d8j6s9a