Blisko ludziOjciec więził i wykorzystywał swoje córki przez 41 lat

Ojciec więził i wykorzystywał swoje córki przez 41 lat

Ojciec więził i wykorzystywał swoje córki przez 41 lat
Źródło zdjęć: © sxc.hu

25.08.2011 16:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwa postępowanie w sprawie Austriaka, który jest podejrzewany o więzienie i wykorzystywanie seksualne dwóch chorych umysłowo córek. Kobiety, obecnie w wieku 53 i 45 lat, były zamknięte w jednym pokoju przez 41 lat, bez jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym.

Trwa postępowanie w sprawie Austriaka, który jest podejrzewany o więzienie i wykorzystywanie seksualne dwóch chorych umysłowo córek. Kobiety, obecnie w wieku 53 i 45 lat, były zamknięte w jednym pokoju przez 41 lat, bez jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym. Teraz zajmuje się nimi opieka społeczna.

Policja potwierdziła przerażające informacje na temat kobiet więzionych w domu w St Peter am Hart, niedaleko Brannau. Dwie chore psychicznie kobiety były przez 41 lat zamknięte w jednym pokoju. Tak skrajna izolacja spowodowała u nich dużą traumę. Wymagają specjalistycznego leczenia.

Żona domniemanego sprawcy najprawdopodobniej wiedziała o całej sprawie. Była jednak zbyt przerażona, żeby opowiedzieć komukolwiek o wszystkim.

Horror wyszedł na jaw, kiedy obecnie 80-letni mężczyzna przewrócił się i doznał poważnego urazu głowy podczas próby odbycia stosunku seksualnego ze starszą córką. Prawdopodobnie leżał na ziemi od dwóch dni, kiedy pracownik społeczny poszedł sprawdzić, co z nim.

Policja przypuszcza, że kobiety były więzione, bite i wykorzystywane seksualnie od 1970 roku. Nie miały żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym.

Ojciec kobiet został wypuszczony ze szpitala. Przebywa obecnie w domu opieki społecznej. Policja uważa, że nie będzie próbował uciec.

Tekst: na podst. The Daily Mail/(sr)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także