Blisko ludziOlga Bończyk w szpitalu. Opublikowała zdjęcie na wózku inwalidzkim

Olga Bończyk w szpitalu. Opublikowała zdjęcie na wózku inwalidzkim

Olga Bończyk spędziła święta w szpitalu
Olga Bończyk spędziła święta w szpitalu

26.12.2021 09:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka i piosenkarka zmartwiła swoich fanów, publikując w Boże Narodzenie zdjęcie ze szpitala. Siedzi na wózku inwalidzkim i pisze, że czeka na werdykt. Co stało się artystce?

Zamiast śpiewać kolędy w rodzinnym gronie, Olga Bończyk spędziła poranek bożonarodzeniowy na szpitalnym korytarzu.

"Poranek na ortopedii. Zwichnięcie nogi? Czy złamanie? Oczekiwanie na werdykt" – napisała na Instagramie i opublikowała niepokojące zdjęcie.

Na fotografii widzimy aktorkę siedzącą w wózku inwalidzkim. Koleżanki i koledzy po fachu od razu pożyczyli artystce szybkiego powrotu do zdrowia.

Olga Bończyk w szpitalu

Święta w szpitalu w towarzystwie personelu medycznego, bądź w oczekiwaniu na przyjęcie do specjalisty, to chyba jeden z najmniej przyjemnych scenariuszy wieczoru wigilijnego i poranka bożonarodzeniowego.

Niestety polska aktorka Olga Bończyk miała pecha. Co dokładnie stało się artystce, że spędziła kilka godzin na oddziale ortopedii? Tego w mediach społecznościowych nie pisze, ale o tej porze roku nietrudno o zwichnięcia czy złamania. Już spacer po śliskim chodniku może być niebezpieczny, jeżeli się niefortunnie upadnie. W tym czasie powinny uważać szczególnie osoby starsze.

Aktorka, choć opublikowała zdjęcie na wózku inwalidzkim, jest w pogodnym nastroju. Na twarzy widać lekki uśmiech. Mamy nadzieję, że nic poważnego się jej nie stało.

Życie miłosne aktorki

Olga Bończyk jest popularną polską aktorką, która w swoim życiu przeżyła wiele miłosnych uniesień. Dwa razy wychodziła za mąż i się rozwodziła. Była też kojarzona z wokalistą Zbigniewem Wodeckim – artyści bardzo dobrze rozumieli się na scenie, byli sobie bliscy. Aktorka mocno przeżyła jego śmierć.

Ponieważ Bończyk chroni swoją prywatność, niewiele wiadomo o jej obecnym życiu uczuciowym. W wywiadach aktorka mówi, że wierzy w miłość i na nią czeka. Stąd przypuszczenie, że póki co jest singielką.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)