Blisko ludziOlga Frycz pokazała legowisko swojego czworonoga. Kosztowało fortunę. "Prawdziwy król życia"

Olga Frycz pokazała legowisko swojego czworonoga. Kosztowało fortunę. "Prawdziwy król życia"

Olga Frycz pokazała legowisko swojego czworonoga. Kosztowało fortunę. "Prawdziwy król życia"
Źródło zdjęć: © ONS
16.05.2020 16:54, aktualizacja: 16.05.2020 17:47

Olga Frycz w pandemię koronawirusa wypoczywa na dużym, drewnianym tarasie. Dba nie tylko o swój komfort, ale także o komfort swojego pupila. Pokazała, jak Kapsel wypoczywa na legowisku, które mu kupiła. Cena mebla zwala z nóg.

Taras Olgi Frycz urządzony jest stylowo i z klasą. Aktorka umieściła na nim wiele uroczych dodatków: plecione kosze, różnorodne doniczki z kolorowymi kwiatkami, wiklinowy stolik i dużą pufę, którą pokazywała na poprzednich zdjęciach. To właśnie w tym zakątku odpoczywa jej rodzina. Domownicy dbają nie tylko o własną wygodę, ale również o wygodę czworonożnego przyjaciela. Ich pies Kapsel również ma tam swój kawałek podłogi. A na nim iście luksusowe legowisko.

Olga Frycz pokazała taras

"Okazuje się, że Kapsel potrafi jednak pięknie pozować do zdjęć, lecz potrzebuje mieć do tego po prostu odpowiedni anturaż. Wygodna kanapa, świeże powietrze, kwiatki, słońce, lekki wiaterek i jeszcze najlepiej jakieś ciasteczko na zachętę" – napisała Olga Frycz pod zdjęciem i dodała, że oczywiście ma na myśli psie ciastko, bo ludzkim Kapsel gardzi. Nic dziwnego, że kanapa na której wypoczywa, to również produkt z wyższej półki. Ceny legowisk SKANDY zaczynają się od... 899 zł.

"Jaka cudowna kanapa", "super to legowisko", "prawdziwy król życia" – komentowali zachwyceni obserwatorzy. Trzeba przyznać, że Kapslowi rzeczywiście się poszczęściło. A "pieskie życie" nabiera przy nim zupełnie innego znaczenia.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta