Blisko ludziOliwia Bieniuk stawia pierwsze kroki w modelingu. Może liczyć na wsparcie

Oliwia Bieniuk stawia pierwsze kroki w modelingu. Może liczyć na wsparcie

Oliwia Bieniuk niedługo będzie pełnoletnia
Oliwia Bieniuk niedługo będzie pełnoletnia
Źródło zdjęć: © Instagram
Karolina Błaszkiewicz

15.06.2020 08:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oliwia Bieniuk ostatnio chwali się efektami sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Pozowała do niej jak doświadczona modelka. Według znajomych jej rodziny jeszcze za wcześnie, by całkowicie się temu poświęciła. Mówią też, na czym zależało mamie Oliwii, Annie Przybylskiej.

Oliwia za jakiś czas skończy 18 lat i to ona będzie podejmować decyzje dotyczące jej życia. Już teraz jednak pokazuje, co jest w kręgu jej zainteresowań. Od paru lat córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej próbuje swoich sił w modelingu, niedawno przyznała też, że ciągnie ją w stronę aktorstwa.

Oliwia Bieniuk – kariera

Dziewczyna ma ogromne szanse na zdobycie sławy w obu zawodach, z drugiej strony istnieją obawy, że za szybko wchodzi do show-biznesu i przez to może zaniedbać edukację. – Do tej pory o zgodę na udział w zdjęciach i kampaniach Oliwia musiała prosić tatę. Nie było ich zbyt wiele, bo Jarek konsekwentnie odrzucał propozycje współpracy, uważając, że Oliwka najpierw powinna skupić się na nauce, a dopiero potem myśleć o karierze. Takiego samego zdania była Ania – twierdzi znajomy Bieniuków w rozmowie z "Fleszem".

O blaskach i cieniach popularności wiele wie Natalia Siwiec, która jest dla Oliwii przyszywaną ciocią i mentorką. – Oliwka jest w trakcie podejmowania decyzji o tym, co naprawdę pragnie robić w przyszłości – mówi celebrytka. – W tak młodym wieku to szczególnie trudne. Tym bardziej że ma za sobą ogromny bagaż doświadczeń i cała Polska patrzy na każdy jej ruch, co nie ułatwia decyzji – dodaje. Siwiec zapewnia jednak, że we wszystkim, co postanowi, na pewno będzie ją wspierać – podobnie zresztą jak jej tata.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (65)
Zobacz także