"Ona już jest bogatsza od was!" Mark Zuckerberg ponownie został ojcem

"Ona już jest bogatsza od was!" Mark Zuckerberg ponownie został ojcem

Aurelia urodziła się 24 marca.
Aurelia urodziła się 24 marca.
Źródło zdjęć: © Instagram | Mark Zuckerberg
Agnieszka Woźniak
24.03.2023 16:01, aktualizacja: 24.03.2023 16:34

Główny twórca serwisu społecznościowego ma powód do radości. Na świat przyszła jego córeczka Aurelia. "Witaj w świecie, Aurelio Chan Zuckerberg! Jesteś naszym małym błogosławieństwem" - napisał na Facebooku.

Mark Zuckerberg i Priscilla Chan pobrali się w 2012 roku. Są już rodzicami urodzonej w 2015 roku Max i w 2017 August i w piątek, 24 marca 2023 roku, podzielili się ze światem kolejną szczęśliwą nowiną.

Mark Zuckerberg po raz kolejny został ojcem

Trzecia pociecha twórcy Facebooka i jego żony przyszła na świat 24 marca i - jak przekazali szczęśliwi rodzice nie inaczej, niż za pośrednictwem mediów społecznościowych - nadano jej na imię Aurelia.

"Witaj na świecie Aurelio Chan Zuckerberg. Jesteś naszym małym błogosławieństwem" - napisał dumny tata zamieszczając dwie fotografie najmłodszej pociechy.

Pod postem natychmiast pojawiło się wiele polubień i gratulacji. "To piękne imię. Mam nadzieję, że z mamą wszystko dobrze", "Pierwsze spojrzenie to coś, co zapamiętacie na zawsze", "Co to za miły prezent - witamy cię na świecie, Aurelio!" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem. "Ona już jest bogatsza od was wszystkich!" - żartowali niektórzy.

Skuteczny przedsiębiorca

Tego typu komentarze jednak nikogo nie dziwią, ponieważ według ostatniego zestawienia "Forbesa", Zuckerberg znajduje się na 15. miejscu wśród najbogatszych ludzi świata, a jego majątek szacuje się na około 67 miliardów dolarów. W rankingu utrzymuje się zresztą od wielu lat.

Zuckerberg jest głównym autorem uruchomionego w 2004 roku serwisu społecznościowego Facebook, który od lat cieszy się gigantyczną popularnością na świecie. Obecnie przedsiębiorca pełni funkcję dyrektora generalnego Meta Platforms. Od lat angażuje się też w pomoc potrzebującym - m.in. przed laty przeznaczył 25 milionów dolarów na badania i prewencje w związku z epidemią wirusa Ebola.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także