Blisko ludziOna ma 18 lat, a on 34. Agnieszka ukrywa swój związek przed rodzicami

Ona ma 18 lat, a on 34. Agnieszka ukrywa swój związek przed rodzicami

Ona ma 18 lat, a on 34. Agnieszka ukrywa swój związek przed rodzicami
Źródło zdjęć: © iStock.com
Klaudia Stabach
17.02.2020 16:39, aktualizacja: 18.02.2020 09:43

Duża różnica wieku w związku, w przypadku, gdy kobieta jest jeszcze nastolatką, nadal wywołuje wiele kontrowersji. Agnieszka od dwóch lat spotyka się z pewnym Norwegiem i zastanawia się, w jaki sposób powiedzieć o tym swoim rodzicom.

"Jest nam ze sobą świetnie, mamy masę wspólnych tematów i nie czujemy żadnej różnicy wieku. Taktuje mnie wspaniale. Nie miał żony, nie ma dzieci. Chciałabym przedstawić go rodzicom, ale tu zaczyna się problem, bo nie wiem, jak mam to zrobić" - zaczęła swój wpis Agnieszka, użytkowniczka forum WP Kafeteria.

Nastolatka stresuje się nie tylko tym, jak rodzice zareagują na wiadomość o wieku ukochanego, ale również, tym czy nie będzie im przeszkadzało, że nie jest on Polakiem. "Oni nie znają angielskiego, więc nie będą mogli się porozmawiać" - ubolewa dziewczyna.

Kolejną kwestią, którą porusza Agnieszka jest zawód ukochanego. Mężczyzna służy w marynarce wojennej. "Rodzice w życiu nie oddadzą ”staremu dziadowi żołnierzowi” swojej małej córeczki" - denerwuje się 18-latka.

"To wszystko tak mnie stresuje, a jednocześnie nie chciałabym się ukrywać, że się z kimś spotykam. Oboje stwierdziliśmy, że lepiej będzie poczekać do studiów (jeszcze trochę ponad rok), ale mimo wszystko boję się tego momentu. Wiem, że będą źli i wiem, że będą krzyczeć. Doradźcie, co mam zrobić w takiej sytuacji" - prosi inne internautki autorka wpisu.

Internauci popierają pomysł z poczekaniem, aż Agnieszka pójdzie na studia i wyprowadzi się z domu. "Wtedy rodzice nie będą mieli za dużo do gadania. No i jest szansa, że Ci przejdzie, bo facet wtedy będzie bliżej 40 niż 30. Pomyśl czy na pewno chcesz marnować młode lata na starego dziadka" - napisała jedna z komentujących.

"Poczekać, jak już wspomniałaś. Za rok będziesz się martwić. Swoją drogą, to jest bardzo duża różnica wiekowa, też byłabym zła na ciebie (mam córkę w twoim wieku)" - dodała druga. A wy jak sądzicie? Kiedy Agnieszka powinna przyznać się rodzicom do swojego związku?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (53)
Zobacz także