Blisko ludziOna ma 18 lat, on 41. "Zakochałam się w ojcu przyjaciółki, pomocy"

Ona ma 18 lat, on 41. "Zakochałam się w ojcu przyjaciółki, pomocy"

Ona ma 18 lat, on 41. "Zakochałam się w ojcu przyjaciółki, pomocy"
Źródło zdjęć: © 123RF
21.11.2019 10:34, aktualizacja: 21.11.2019 15:20

Hania zakochała się w ojcu przyjaciółki. "Jest mi dobrze, a nawet najlepiej, ale chyba powinnam jej o tym powiedzieć" – napisała na forum. Internauci próbowali pomóc i znaleźć wyjście z tej sytuacji.

Hania, jak twierdzi, spotkała miłość swojego życia. Kiedy go widzi, "ma motyle w brzuchu" i czuje, że to z nim chciałaby spędzić resztę życia. Jedynym problemem jest wiek. Dziewczyna jest prawie dwa razy młodsza od swojego partnera.

"Od kilku miesięcy mam romans z ojcem przyjaciółki. Jest mi dobrze, a nawet najlepiej, ale chyba powinnam jej o tym powiedzieć. Tylko że nie wiem, jak ona to zaakceptuje, czy ogóle pogodzi się z tym. Co byście zrobili?" – napisała na forum WP Kafeteria. Internauci nie wiedzieli, co poradzić kobiecie. Wpis wywołał wiele emocji i lawinę komentarzy.

"Zakochałam się w ojcu przyjaciółki"

"A po co sobie tak komplikujesz życie? Dużo starszy facet, ojciec przyjaciółki, to nie brzmi jak dobry plan na życie" – napisał użytkownik forum.

"Skoro jest rozwodnikiem, to ma prawo spotykać się z kim chce. A to, że jest ojcem twojej przyjaciółki, to trochę kiepska sprawa. Może będzie przyjacielska i bardzo wyrozumiała. Tylko zastanów się, czy nie jest za stary dla ciebie?" – zapytała inna forumowiczka.

"Po co ma sobie dziewczyna tak komplikować życie? Chyba zbyt mało perspektywicznie to wygląda. Jak przedstawić rodzicom chłopaka, który ma 41 lat i jest rozwiedziony? Przecież twoja mama może dostać zawału lub udaru na miejscu. Jak pokazać się z 'tatusiem' na ulicy, iść na dyskotekę czy do kina ze znajomymi?" – dorzucił inny internauta.

"Przyjaciółką się nie przejmuj, na razie nie mów jej nic. Myślę, że ponad 20 lat różnicy nie jest dobre, poza tym wątpię, aby z tego powstał związek na stale. Może masz coś w rodzaju kompleksu ojca i dlatego pociągają cię starsi faceci. Zobacz, jak wam się poukłada, bo dopóki to jest takie tabu, trzymane w tajemnicy, to ma to swój urok. Poza tym ważne, co on o tym myśli. Wydaje mi się, że masz prawo do tego romansu, ale nie wiązałabym z tym żadnej przyszłości. Bądź ostrożna i na razie trzymaj to w tajemnicy, ja bym tak zrobiła" – doradziła inna obserwatorka wątku.

A wy co myślicie o takich związkach?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta