Przyznał się do zdrad. Fala komentarzy. "Coś tu się nie zgadza"

Dariusz Michalczewski szczerze o małżeństwie
Dariusz Michalczewski szczerze o małżeństwie

06.05.2024 12:56, aktual.: 06.05.2024 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polskie, ale i zagraniczne media rozpisują się o Dariuszu Michalczewskim nie tylko w kontekście jego osiągnięć, ale również o życiu prywatnym. Otwarcie mówi o zdradach, których dopuszczał się, będąc nawet w związkach małżeńskich. Czy ten etap ma już jednak za sobą?

"W sporcie grałem fair, ale swoje kobiety zawsze zdradzałem" - przyznał niegdyś w rozmowie z "Grazią" Dariusz Michalczewski. Okazuje się, że w ostatnich latach nieco zmienił swoje podejście do związków, o czym opowiedział w najnowszym wywiadzie u Żurnalisty.

Dariusz Michalczewski otworzył się na temat zdrad w związkach

Cztery raz stawał na ślubnym kobiercu, w tym dwukrotnie z tą samą kobietą. Dariusz Michalczewski w wielu wywiadach podkreślał, że nie należał do najwierniejszych mężów. Ostatnio zapytał go o to Żurnalista.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W swoim podcaście mężczyzna zacytował jedną z wypowiedzi pięściarza, gdzie wyjawił, że niegdyś był wręcz "uzależniony od kobiet". Zaznaczył w niej również, że jego obecna żona, Barbara Imos, była pierwszą jego partnerką, której nie zdradził. Kiedy zrozumiał, że warto nieco się ustatkować?

- Kiedy się zestarzałem - przyznał Michalczewski.

Michalczewski przy okazji zdradził również, że dopiero po pięćdziesiątce zaczął wieść nieco spokojniejsze życie.

Fani oburzeni słowami Dariusza Michalczewskiego

Fragment rozmowy z Dariuszem Michalczewski, który Żurnalista opublikował na Instagramie, wywołał niemałe poruszenie wśród jego obserwatorów. To właśnie oni wytknęli mu niekonsekwencję związaną z jego wypowiedziami na temat swojego obecnego małżeństwa.

"Z obecna zona jest od 2009 roku, a przestał zdradzać niedawno jakieś 2-4 lata temu, czyli wcześniej ją zdradzał..."
"Zaraz, zaraz... coś tu się nie zgadza. Twierdzi, że Basi nigdy nie zdradził, są 15 lat po ślubie a "spokojny jest od 2, 3, 4"? Czyli chyba jednak nie był wierny"
"Jakie to smutne, że trzeba być starym, by zmądrzeć i docenić rzeczy wielkie! Dla mnie prawdziwa męskość faceta to szczerość i wierność wobec swojej kobiety! Śmieszne stał się wierny teraz kiedy już przestał być atrakcyjny".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)