Trwa ładowanie...
d4ct6ym

Pani wiosna w legginsach. Jest efekt WOW!

To nie jest modowa wpadka, ale protest przeciwko dyskryminacji kobiet! Być może to nie przypadek, że niespełna tydzień po słynnej „legginsgate” na lotnisku w Denver i naszym tekście o legginsowych wpadkach, na ulicach polskich miast pojawiają się takie widoki. Trudno nam bowiem uwierzyć, że bohaterka tej scenki rodzajowej po prostu nie przewidziała efektu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pani wiosna w legginsach. Jest efekt WOW!
(Archiwum prywatne)
d4ct6ym

W miniony weekend na lotnisku w Denver doszło do nietypowej sytuacji. Pracownik lotniska nie wpuścił dwóch dziewczynek lecących wraz z ojcem na pokład samolotu. Powód był jeden: legginsy. Ta sytuacja wywołała prawdziwą burzę w internecie, dzieląc internautów na tych, którzy uważają, że pracownik lotniska przekroczył swoje kompetencje i tych, którzy mają dość noszenia legginsów jak spodni.
Więcej na ten temat przeczytacie w naszych tekście LEGGINSY TO NIE JEANSY!
Co swoim strojem chciała powiedzieć nasza dzisiejsza bohaterka? Być może wyrazić solidarność z dwiema dziewczynkami, których nie wpuszczono na pokład samolotu, być może w nietypowy sposób chciała zaprotestować przeciwko traktowaniu kobiet jak przedmioty, być może chciała dołączyć do ogromnej rzeszy kobiet, które czują się zniewolone obowiązującymi normami przyzwoitości? Co było powodem? Tego nie wiemy i niech to pozostanie jej słodką tajemnicą.

Zdjęcie z panią wiosną w legginsach mogłyśmy opublikować dzięki uprzejmości znajomego, który wrzucił je na swój profil na Facebooku z dopiskiem:
„Wiosna ma swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów”.

Archiwum prywatne
Podziel się

- Przepraszamy za rozmazane zdjęcie. Robiliśmy na szybko, bo baliśmy się, że spłoszymy „ptaszynę” – piszą nam autorzy zdjęcia.
Widząc „wysublimowaną" fotografię pani wiosny, nie miałyśmy wątpliwości. Tekst o tym, dlaczego nie powinniśmy nosić legginsów jak jeansów trzeba przypomnieć i przypominać jeszcze nie raz, zanim „legginsowy protest” nie umrze śmiercią naturalną.

Postanowiłyśmy być bezwzględne. To zdjęcie rozpoczyna nowy cykl w dziale MODA w Kobieta WP. Zamierzamy wrzucić do sieci każde zdjęcie z podobnym „cudem”, które nam podeślecie lub które zrobimy same. Chcemy pokazać wam na konkretnych przykładach, co oznaczać może noszenie legginsów do krótkich kurteczek, bluzeczek i koszul. Opiszemy też podobne "cuda" naszcyh zwyczajnych, polskich stylizacji. Może ta mała akcja sprawi, że wszyscy zaczniemy trochę bardziej zastanawiać się nad tym, w czym wychodzimy z domu do ludzi. Nasz cykl otwiera więc wspomniana pani wiosna, wąchająca kolorowe kwiatki…
Swoje zdjęcia wysyłajcie na adres: lifestyle@grupawp.pl lub przez wiadomości na Facebooku.

d4ct6ym

Podziel się opinią

Share

d4ct6ym

d4ct6ym