Trwa ładowanie...

Parówki za 60 zł?! TikTokerka wybrała się na zakupy do luksusowych delikatesów

Właścicielka popularnego profilu na TikToku pokazała, jak prezentują się ceny w ekskluzywnym sklepie spożywczym. Internautka przeanalizowała dla widzów, ile zapłacimy za konkretne produkty.

Share
TikTokerka opowiedziała o cenach w luksusowych delikatesach TikTokerka opowiedziała o cenach w luksusowych delikatesach Źródło: TikTok, Adobe Stock, fot: TikTok, Adobe Stock
d3y5zc5

Delikatesy w Vitkacu to wyjątkowo ekskluzywny sklep, co udowodniła jedna z użytkowniczek TikToka. Jak poinformowała autorka filmu, ten "spożywczak" to najdroższy tego typu sklep w Warszawie. Ceny sprawiają, że naprawdę można złapać się za głowę. Zdecydowanie nie jest to miejsce na cotygodniowe zakupy "na każdą kieszeń". Gdy spojrzymy na kwoty poszczególnych produktów, ceny w zwykłym dyskoncie prezentują się niezwykle atrakcyjnie.

"Tu jest jakby luksusowo"

TikTokerka pokazała kilka wyrobów mięsnych, które zwróciły jej uwagę. Przegląd od parówek po wymyślne szynki to prawdziwy rozstrzał cen.

d3y5zc5

"Możecie kupić między innymi parówki za 60 złotych za kilo, bresaolę za 195 złotych za kilogram, szynkę parmę z truflą za 259 zł, a także salami z truflą za 235 złotych za kilogram" - zdradza autorka nagrania.

Internautka podkreśla, że w delikatesach spokojnie zastanowimy się nad zakupami - w środku nie ma tłumów, a uczynna obsługa zawsze pomoże niezdecydowanemu klientowi.

"Możecie tam też sobie kupić żywego homara. Owoce i warzywa również nie są tam najtańsze" - stwierdza pod koniec wideo, na którym widzimy notatkę o tym, że za mango zapłacimy 45 zł, maliny kosztują 28 zł za kilogram, a kiwi 10 zł za sztukę.

Internauci nie kryją szoku. "Kogo na to stać?"

Film tiktokerki szybko stał się viralem i wywołał ogromną dyskusję. Użytkownicy popularnej aplikacji nie kryją zdziwienia, że ktoś może w takim miejscu zrobić jakiekolwiek zakupy.

d3y5zc5

"Zdziwiłbym się, jakby tam były kolejki";

"Szczerze zazdroszczę ludziom, których na to stać";

"Ale serio ktoś tam chodzi na zakupy, jak ma pusto w lodówce?" - czytamy pod nagraniem.

Ceny warzyw oraz owoców rzeczywiście wydają się zaporowe. Warto jednak zwrócić uwagę, że część z wymienionych mięsnych produktów to wyroby zagraniczne. Niestety jakość "premium" to zupełnie inna półka cenowa.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Tych produktów nie kupuj na zapas. Wyrzucanie pieniędzy w błoto

d3y5zc5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y5zc5
d3y5zc5