ModaPatricia Field gwiazdą modowego show w Galerii Mokotów!

Patricia Field gwiazdą modowego show w Galerii Mokotów!

Patricia Field gwiazdą modowego show w Galerii Mokotów!
Źródło zdjęć: © Josh Jordan

21.09.2011 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Patricia Field, światowej sławy stylistka, w dniach 30 września – 1 października będzie gościć w Polsce! Autorka strojów gwiazd serialu „Seks w wielkim mieście”
i kultowego filmu „Diabeł ubiera się u Prady” 1 października podda modowej metamorfozie 10 klientów centrum, którzy wezmą udział w konkursie na modową metamorfozę z Patricią Field. Stylistka została zaproszona do Warszawy na modowe show przez Galerię Mokotów obchodzącą w tym roku swój jubileusz!

Patricia Field, światowej sławy stylistka, w dniach 30 września – 1 października będzie gościć w Galerii Mokotów! Autorka strojów gwiazd serialu „Seks w wielkim mieście” i kultowego filmu „Diabeł ubiera się u Prady” 1 października podda modowej metamorfozie 10 klientów centrum, którzy wezmą udział w konkursie na modową metamorfozę z Patricią Field. Stylistka została zaproszona do Warszawy na modowe show przez Galerię Mokotów obchodzącą w tym roku swój jubileusz!

Guru mody na urodzinowym show w Galerii Mokotów
Patricia Field zdobyła międzynarodową sławę ubierając Sarah Jessicę Parker oraz inne gwiazdy serialu „Seks w wielkim mieście”. Swoją pozycję guru mody ugruntowała pracując przy filmie „Diabeł ubiera się u Prady”, za kostiumy do którego otrzymała nominację do Oscara oraz nagrody BAFTA! Tym razem stylistka zajmie się wykreowaniem nowego look’u 10 klientów Galerii Mokotów, którzy wyłonieni zostaną w ramach organizowanego konkursu. Stylistka swoją obecnością uświetni jubileusz Galerii Mokotów, która od samego początku promuje modę i najnowsze trendy, dlatego nie bez powodu uznawana jest za „Fashion leadera”.

Patricia Field tak komentuje swój udział w modowym show w Galerii Mokotów: „Wielokrotnie już słyszałam, że bywam nazywana psychologiem mody i bardzo mnie to cieszy, ponieważ psychologia jest procesem, dzięki któremu możemy odkryć drzemiące w nas pokłady kreatywności. W Galerii Mokotów mam nadzieję spotkać się z kobietami i przedyskutować z nimi wszelkie teorie na temat mody. Wierzę, że wspólnie uda się nam stworzyć przyjemną i zaskakującą modową niespodziankę. Wiem, że w Polsce funkcjonuje takie popularne powiedzenie: jak Cię widzą, tak Cię piszą i dla mnie ma to sens. Cieszę się, że Polacy są świadomi tego, jak można wyrazić siebie, dlatego jestem niezmiernie ciekawa, co powiecie o mnie. Jestem przekonana, że w Galerii Mokotów czeka nas doskonała zabawa i niezapomniane modowe show!”

Konkurs „Modowa metamorfoza z Patricią Field”

Na modową metamorfozę z Patricią Field mają jeszcze szanse osoby, które do 23 września br. wypełnią formularz dostępny w punkcie informacyjnym Galerii Mokotów i dołączą do niego zdjęcie całej sylwetki. Zgłoszenie można też przesłać za pośrednictwem specjalnej aplikacji dostępnej na fan page’u Galerii Mokotów na Facebooku. Spośród wszystkich zgłoszeń Patrcia Field wybierze 10 osób, które wraz z nią 1 października w Galerii Mokotów udadzą się w stylizacyjną podróż na oczach zgromadzonej publiczności.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Galerii Mokotów oraz na Facebooku.

POLECAMY:

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także