GwiazdyPatricia Kazadi pokazała zdjęcie ze szpitala. Tak choroba zmieniła jej ciało

Patricia Kazadi pokazała zdjęcie ze szpitala. Tak choroba zmieniła jej ciało

Patricia Kazadi
Patricia Kazadi
Źródło zdjęć: © AKPA
08.09.2021 09:17

Patricia Kazadi od półtora roku walczy z chorobą, przez którą musiała w pewnym momencie całkowicie zrezygnować z aktywności zawodowej. Jej kondycja w naturalny sposób sprawiła, że aktorka przybrała na wadze. Teraz pokazuje zdjęcie ze szpitala i po raz kolejny podejmuje temat body shamingu.

Patricia Kazadi od półtora roku zmaga się z chorobą, która wymusiła na niej rezygnację z wielu projektów. Znana aktorka i piosenkarka przez wiele miesięcy unikała również tzw. bycia na świeczniku. Choć swojej choroby nie ukrywała, to nie miała potrzeby zdradzania publicznie jej szczegółów. Wyznała jedynie, że przez rok bardzo pomogła jej mama, do której się przeprowadziła i która pomogła jej dojść do siebie. 

Kazadi nie godzi się na piętnowanie ze względu na wagę 

Na początku sierpnia tego roku Kazadi postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych zdjęciem w bikini, a następnie swoimi przemyśleniami na temat hejtu w sieci i oceniania innych jedynie przez pryzmat wagi.

Celebrytka w udostępnionym na Instagramie filmiku wspomniała o sytuacji, kiedy w internecie pojawiły się jej zdjęcia z eventu marki, z którą od lat współpracuje. Patricia Kazadi przyznała, że komentarze pod nimi doprowadziły ją do łez: "Co się stało z Kazadi? Co się stało, że jest taka gruba? Co się stało, że tak wygląda? Czy to afrykańskie geny się odezwały? Czemu się tak spasła?" – przytoczyła niektóre z nich. Wyjaśniła, że powodem jest choroba. Dodała również, że nie będzie ukrywać się z obawy przed hejtem, który może ją spotkać.

Podzieliła się zdjęciem ze szpitala 

Teraz Kazadi ponownie podjęła temat body shamingu, publikując w relacji na swoim instagramowym koncie porównanie dwóch zdjęć. Na jednym pozuje w studiu "Dzień Dobry TVN" w obcisłej skórzanej sukience, natomiast na drugim znajduje się na szpitalnym łóżku bez makijażu i z podniesioną koszulką. Aktorka podkreśliła, że nie miała w planach tej publikacji, jednak chce pomóc osobom, które czują się niepewnie ze względu na swoją wagę.

"Nie miałam w planach publikacji tego typu zdjęć z mojej półtorarocznej batalii o moje zdrowie, którą dalej toczę. Jednak jeżeli moja historia może posłużyć jako przykład tego, że ocenianie innych przez pryzmat wagi jest absolutnie nie na miejscu" – napisała Kazadi. 

Patricia Kazadi pokazała zdjęcie ze szpitala
Patricia Kazadi pokazała zdjęcie ze szpitala © Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta