GwiazdyPatrycja Wieja na pokazie Moda na Recykling. Wygrała 1. edycję "Projektu Lady"

Patrycja Wieja na pokazie Moda na Recykling. Wygrała 1. edycję "Projektu Lady"

Patrycja Wieja na pokazie Moda na Recykling. Wygrała 1. edycję "Projektu Lady"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
18.09.2019 19:46, aktualizacja: 18.09.2019 20:04

Patrycja Wieja brała udział w pierwszej polskiej edycji "Projektu Lady". Program zapewnił jej rozpoznawalność oraz pomógł rozwinąć własny biznes. Teraz pojawiła się na pokazie Mody na Recykling.

Patrycja Wieja wygrała 1. edycję "Projektu Lady"

W ramach 25. edycji akcji Sprzątanie Świata Europejska Platforma Recyklingu zorganizowała specjalne wydarzenie, które stanowiło zarazem finał akcji projektu edukacyjnego Moda na recykling realizowanego we współpracy z projektantką Anną Kubisz. Na pokazie mody recyklingowej pojawiła się cała plejada gwiazd, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Monika Miller, Mandaryna, Zygmunt Chajzer czy Patrycja Wieja.

Ostatnia z wymienionych celebrytek przeszła niezwykłą metamorfozę. Dzięki udziałowi w programie kobieta stała się rozpoznawalna. Prowadzi własne centrum fitness oraz zaczęła się pojawiać na imprezach branżowych. Nie mogło jej zabraknąć na pokazie mody recyklingowej. Na tę okazję postawiła na nietypowy strój - biustonosz i "spódnicę", które imitują piloty do telewizora. Stylizację uzupełniła o szare legginsy i czarne, klasyczne szpilki.

Obraz
© ONS.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta