Blisko ludziPaulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka dziękują służbie zdrowia. Pokazali nagranie

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka dziękują służbie zdrowia. Pokazali nagranie

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka dziękują służbie zdrowia. Pokazali nagranie
Źródło zdjęć: © ons
Anna Podlaska

30.03.2020 12:04, aktual.: 30.03.2020 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pandemia koronowirusa paraliżuje pracę wielu branż. Z kolei służba zdrowia ma teraz ogromne wyzwanie. Postawa lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych jest godna podziwu. Specjalnie dla nich Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nagrali krótkie wideo.

"Najserdeczniejsze podziękowania dla całej służby zdrowia. Wielkie owacje dla was, z całego serca wam dziękujemy" – powiedzieli podczas nagrania. Para włączyła się do ogólnopolskiej akcji #owacjedlalekarzy, #owacjedlasluzbyzdrowia. W ten sposób dziękują personelowi medycznemu za walkę z koronawirusem.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka dziękują lekarzom

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zachęcają również innych do wyrażenia wdzięczności za trud ponoszony przez pracowników służby zdrowia w walce z koronawirusem. Narażają oni swoje życie, aby nieść pomoc potrzebującym. Codziennie wychodzą z domów, nie wiedząc, co ich czeka na oddziałach.

Aby przyłączyć się do akcji, należy o ustalonej godzinie stanąć w oknie lub na balkonie i oklaskami podziękować lekarzom, pielęgniarkom czy ratownikom medycznym za walkę z koronawirusem.

"Wyjdźmy wszyscy na balkony, otwórzmy okna i razem podziękujmy owacjami lekarzom i pielęgniarkom za to, że tak dużo siły wkładają w to, by uratować ludzkie życie w związku z koronawirusem. Pokażmy ponownie gest owacji dla lekarzy, bo oni na to zasługują. Podziękujmy także pracownikom oraz wszystkim, którzy w tej trudnej sytuacji niosą każdemu pomoc" – piszą pomysłodawcy akcji na Facebooku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także