Blisko ludziPaulina Krupińska ma dziurę w nodze? Prezenterka wspomina groźny upadek

Paulina Krupińska ma dziurę w nodze? Prezenterka wspomina groźny upadek

Paulina Krupińska wspomina groźny upadek
Paulina Krupińska wspomina groźny upadek
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
01.04.2022 16:25

Paulina Krupińska przeprowadziła Q&A na Instagramie. Jedna z fanek prezenterki zapytała o coś, co niedawno zauważył jej mąż. Celebrytka potwierdziła, że rzeczywiście posiada bliznę po pewnym przejściu.

Paulina Krupińska postanowiła umożliwić fanom na Instagramie zadanie jej pytań. Później prezenterka wybrała kilka i wrzuciła na InstaStory odpowiedzi. Jedno szczególnie zdziwiło celebrytkę. Okazało się, że jeden z jej wielbicieli ma sokoli wzrok i dopatrzył się znamienia, które posiada Krupińska. Skąd się wzięło? Prezenterka wyjaśniła tajemnicę.

Paulina Krupińska opowiedziała historię. Po wypadku została z "dziurą" w nodze

Wśród wielu różnych pytań pojawiła się prośba fanki o wyjaśnienie, skąd wzięła się dość groźnie wyglądająca blizna w nodze Krupińskiej. Sama prezenterka nie kryła, że jest to dla niej zaskoczeniem, iż ktoś dopatrzył się owej "dziury".

- Ale mąż ma sokoli wzrok. Ale gdzie on się patrzy, droga pani...Tak, faktycznie, mam dziurę na prawym piszczelu. Dorobiłam się jej na pokazie mody, schodząc z podestu. Upadłam, bo schody nie były przymocowane i nadziałam się piszczelem na kant tych schodów - wyjaśniła Paulina.

Wypadek musiał być zatem dość bolesny i, jak widać, pozostawił "pamiątkę" na dłużej. Rzeczywiście kiedy dokładnie przyjrzymy się fotografii, można zauważyć ów uszczerbek.

Paulina Krupińska wróciła wspomnieniami do czasów modelingu

Jedna z prezenterek "Dzień Dobry TVN" pracowała niegdyś w branży modowej. Krupińska wyznała, że na początku zawód modelki był dla niej ciekawy. Lubiła ciągłe podróże oraz poznawanie nowych ludzi. Z czasem jednak, co jest całkowicie normalnie, zmieniły się jej życiowe priorytety, czego nie dało się pogodzić z kontynuowaniem takiej ścieżki kariery. Krupińska zdała sobie bowiem sprawę, że chce założyć rodzinę. Teraz, co podkreśla, to właśnie mąż oraz dzieci, Antonina oraz Jędrzej, są dla prezenterki najważniejsi.

Celebrytka dotychczas nie wspomina o tym, aby miała wrócić do dawnego zajęcia. Obecna praca dla Krupińskiej również jest satysfakcjonująca i podchodzi do niej z pasją. Twierdzi, że to ciągłe wyzwanie, które pozwala się rozwijać.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta