GwiazdyPaulina Krupińska o powiększeniu rodziny i programie 500+

Paulina Krupińska o powiększeniu rodziny i programie 500+

Paulina Krupińska o powiększeniu rodziny i programie 500+
Źródło zdjęć: © Instagram.com
08.07.2016 12:35, aktualizacja: 08.07.2016 13:03

Rządowy program 500+ to zasiłek, który przysługuje na drugie i każde kolejne dziecko, bez względu na osiągane dochody rodziny. Należy się również celebrytom, którzy posiadają więcej niż jedno dziecko, jednak - jak się okazuje - nie wszyscy chcą z niego skorzystać. Do gwiazd, które raczej nie planują złożyć takiego wniosku, dołączyła Paulina Krupińska, która ma córeczkę z Sebastianem Karpielem-Bułecką i chcieliby mieć więcej dzieci.

Miss Polonia 2012 przyznała, że bardzo chciałaby mieć drugie dziecko, ale nie jest zainteresowana złożeniem wniosku w programie 500+, ponieważ uważa swoją sytuację finansową za wystarczającą dla utrzymania większej liczby potomstwa.
- W sprawy polityczne się nie mieszam, ale są bardziej potrzebujące rodziny. Nie wiem, czy byśmy złożyli wniosek - przyznała Krupińska. Zapytana o to, czy i kiedy planuje drugie dziecko, odpowiedziała: nie planujemy, ale byśmy chcieli.
Para niebawem wybiera się na urlop. - Wakacje planujemy spędzić w górach, mamy zamiar wyjechać za granicę, żeby złapać trochę innego powietrza. Chcemy córce pokazać morze. W Polsce będzie taka sama temperatura, ale tutaj nie ma takiej intymności - powiedziała Krupińska w rozmowie z Robertem Patoletą.

Obraz
© Facebook.com

Przypomnijmy, że wśród znanych osób, które zadeklarowały, że skorzystają z tego świadczenia, jest m.in. Dominika Figurska, aktorka, matka pięciorga dzieci. Również Izabela Łukomska-Pyżalska, prezes klubu piłkarskiego Warta Poznań, mama sześciorga dzieci, skorzystała z 500+. - Bardzo dużo z tego, co zarabiam wydaję na moje dzieci i te pieniądze każdemu się przydadzą, niezależnie od tego czy jest biedny czy bogaty. Każdy znajdzie na nie inne zastosowanie – powiedziała Łukomska-Pyżalska w rozmowie z serwisem WP Kobieta.

Program skrytykowała z kolei Agata Młynarska, a Edyta Golec, żona muzyka - Rafała, stwierdziła, że nie będzie się starać o zasiłek, ponieważ nie są ubodzy. - Dlatego niech otrzymają je ci, którym te pieniądze naprawdę się przydadzą - cytuje „Fakt” wypowiedź Edyty Golec.

Zobacz także: Dlaczego Sebastian Karpiel-Bułecka nigdy nie towarzyszy ukochanej na salonach?