GwiazdyPaulina Smaszcz zaakceptuje nową partnerkę Kurzajewskiego. Ma tylko jeden warunek

Paulina Smaszcz zaakceptuje nową partnerkę Kurzajewskiego. Ma tylko jeden warunek

Paulina Smaszcz życzy szczęścia byłem mężowi
Paulina Smaszcz życzy szczęścia byłem mężowi
Klaudia Stabach

13.08.2020 15:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski są przykładem, że można rozwieść się i nadal żyć w przyjacielskich relacjach. Dziennikarka wyznała, że życzy mu jak najlepiej i będzie cieszyć się, jeśli znajdzie sobie odpowiednią kobietę.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli zgranym małżeństwem przez 23 lata, dlatego wiadomość o ich rozwodzie była sporym zaskoczeniem. Dziennikarze postanowili rozstać się, ale jednocześnie ustalili, że zrobią wszystko, aby ten fakt nie odbił się negatywnie na ich dzieciach.

Paulina Smaszcz o relacjach z Kurzajewskim

Jak na razie chyba udaje im się to, bo wszyscy razem spędzają wakacje nad Bałtykiem i dzielą się relacjami w mediach społecznościowych. "Chodzi w tym wszystkim o to, żeby odpuścić egoistyczne pobudki, złą energię, wybaczyć, nie walczyć między sobą, aby dzieci miały wzorce partnerstwa, relacji, rodzicielstwa, wzorzec Matki i wzorzec Ojca, mimo zmian, które nadeszły" - wyjaśniła Paulina Smaszcz w rozmowie z Plejadą.

Celebrytka została zapytana również o jej nastawienie wobec ewentualnej przyszłej partnerki byłego męża. Jak się okazuje i w tej kwestii Smaszcz nie zamierza kierować się egoizmem i zaakceptuje nową kobietę Kurzajewskiego. Ale pod jednym warunkiem.

"Jeśli to będzie osoba pełna szacunku do naszej przeszłości i naszych dzieci, nie będzie niszczyć, walczyć, tylko budować nową, dobrą, własną historię, to z mojej strony nie będzie żadnego problemu. Zależy mi na tym, żeby mężczyzna, z którym spędziłam 23 lata, był nadal szczęśliwy" - podkreśliła.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (80)