Blisko ludziPaulina Sykut-Jeżyna na siłowni. Te ciężary robią wrażenie

Paulina Sykut-Jeżyna na siłowni. Te ciężary robią wrażenie

Paulina Sykut-Jeżyna ciężko ćwiczy na siłowni
Paulina Sykut-Jeżyna ciężko ćwiczy na siłowni
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
23.07.2020 14:19

Paulina Sykut-Jeżyna należy do osób, dla których bardzo ważne jest dbanie o zdrowy i aktywny tryb życia. Jako prezenterka telewizyjna olśniewa swoim wyglądem, teraz pokazała się w nieco innym wydaniu. I właśnie taką pokochali ją internauci!

Paulina Sykut-Jeżyna jest drobną kobietą, jednak ciężary jej niestraszne. Potwierdza to jej najnowszy post. Widzimy na nim, jak prezenterka telewizyjna dzielnie ćwiczy na siłowni. I to z niemałym obciążeniem – podnosi sztangę, na którą nałożyła dodatkowo 20 kg.

Pod postem internauci piszą, że trzymają kciuki i podziwiają jej determinację. "Super!", "Powodzenia", "Oby tak dalej" – czytamy.

Paulina Sykut-Jeżyna dba o sylwetkę

Prezenterka telewizyjna nie tylko rzeźbi swoją sylwetkę na siłowni, w wolnych chwilach stara się również biegać, o czym swoich fanów na bieżąco informuje w mediach społecznościowych. "Kocham biegać, także dlatego, że mogę być blisko natury. Dobra forma, to nie tylko ćwiczenia, ale i zdrowa dieta, nawadnianie, regeneracja, jeśli trzeba, także suplementacja" – napisała.

Swoją dietę opiera na owocach i warzywach. Stawia również na zbilansowane posiłki. I przede wszystkim patrzy na to, co je. Ot, to cały sekret jej sylwetki!

Źródło artykułu:WP Kobieta