Blisko ludziPaulina Sykut-Jeżyna zabrała się za sadzenie kwiatów. Wcześniej był czas na wiosenne porządki

Paulina Sykut-Jeżyna zabrała się za sadzenie kwiatów. Wcześniej był czas na wiosenne porządki

Paulina Sykut-Jeżyna zabrała się za sadzenie kwiatów. Wcześniej był czas na wiosenne porządki
Źródło zdjęć: © ONS, Instagram
28.03.2020 14:10, aktualizacja: 29.03.2020 09:51

Paulina Sykut-Jeżyna, chociaż spędza czas w domu, to zdecydowanie nie próżnuje. Na swoim profilu na Instagramie pokazuje obserwatorom, w jaki sposób walczy z nudą. Celebrytka zabrała się za sadzenie kwiatów i roślin na balkonie.

Chociaż pogoda zdecydowanie kusi nas do wyjścia z domu, to Paulina Sykut-Jeżyna nie rusza się dalej niż na swój taras. Prezenterka nie próżnuje i postanowiła czas kwarantanny wykorzystać na domowe, wiosenne porządki. Na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia z progresu jej pracy. Trzeba przyznać, że to skuteczna forma walki z nudą.

Paulina Sykut-Jeżyna zabrała się za wiosenne porządki

Gwiazda nie pracuje sama. Do walki z kurzem i bałaganem zaprosiła swoją córkę. Mała dziewczynka dzielnie dotrzymuje mamie kroku. Na początku było mycie okien, dziś przyszedł czas na pracę w ogrodzie. "Balkonowe ogrodniczki. Okna wymyte, czas na przesadzanie. Spokojnego weekendu" – relacjonowała pod zdjęciami.

Fani prezenterki zdecydowanie poczuli pozytywną energię. W komentarzach pojawiły się komplementy. "Cudownie wyglądasz!", "To będzie piękny balkon", "Jeszcze zmieni pani profesje! Miłego weekendu również dla ciebie!" – komentowali.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta