Trwa ładowanie...
ycipk-1f3xwc

Paweł Golec i jego żona mają specjalny rytuał. Muzyk powtarza go codziennie

Paweł Golec jest niezwykle ciepłą osobą. Teraz góral z krwi i kości zdradził, że dla niego liczy się rodzina, a nie kariera. Z ostatniego wywiadu wynika, że jest wspaniałym ojcem i mężem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Golec i Paweł Golec
Katarzyna Golec i Paweł Golec (ONS.pl)
ycipk-1f3xwc

Paweł Golec - lider zespołu Golec uOrkiestra

Paweł Golec w rozmowie z tygodnikiem "Świat&Ludzie" opowiedział o swoim życiu prywatnym. Ostatnio razem z rodziną wybrał się na wakacje do Werony i Wenecji. Okazało się, że na katamaranie ponownie padł przed żoną na kolana. Po czym dodał, że oświadcza się jej codziennie. Tłumaczy również, że rodzina jest dla niego motorem do działania.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak porównała męża do braci Golec. "Zaginiona rodzina"

ycipk-1f3xwc

– Show-biznesowi towarzyszy blichtr, który może wydawać się ciekawy z zewnątrz. Jednak w życiu liczą się inne sprawy. Od kuchni show-biznes wygląda trochę inaczej. Kiedy patrzę po dawnych znajomych, to rodziny wielu się rozpadły. Przez zatracenie siebie, używki, pogubienie. Tymczasem każdy, kto ma za sobą mocną rodzinę idzie - naprzód – tłumaczy artysta.

Zobacz także: Paweł Golec zaprasza Agnieszkę i Piotra Woźniak-Starak do zespołu. "Jeśli on tylko zechce to przyjmiemy go z otwartymi rękami"

Artysta powiedział również, że wiara pomaga mu na co dzień. – W ciągu kilku miesięcy odeszło z tego świata pięć bliskich mi osób, jedna młodsza ode mnie, kuzynka Jadzia. Takie doświadczenia przewartościowują myślenie. Na końcu i tak ważne jest - kto jest blisko mnie. Nie celebryci, nie złotka, nie pierścionki. To ulotne. Dziś jest, jutro może nie być. Ważna jest tylko ta osoba, którą się kocha – dodaje.

Źródło: "Świat&Ludzie"

ycipk-1f3xwc

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1f3xwc

ycipk-1f3xwc
ycipk-1f3xwc