Blisko ludziPaweł jest samotnym ojcem. Fakt, że posiada córkę, zmniejsza jego szanse u płci przeciwnej

Paweł jest samotnym ojcem. Fakt, że posiada córkę, zmniejsza jego szanse u płci przeciwnej

Paweł jest samotnym ojcem. Fakt, że posiada córkę, zmniejsza jego szanse u płci przeciwnej
Źródło zdjęć: © Getty Images
14.04.2020 18:35, aktualizacja: 14.04.2020 19:52

Paweł został z córeczką sam, gdy dziewczynka miała 9 miesięcy. Po 4 latach życia w samotności postanowił spróbować ponownie ułożyć sobie życie z kobietą. Niestety, jego zdaniem dziecko odstrasza potencjalne partnerki.

Paweł poszedł na kilka randek i chociaż nie zaczynał rozmowy od tego, że ma dziecko, prędzej czy później musiał poruszyć ten temat. Wiele kobiet zniechęcała ta informacja, ale jedna z nich zgodziła się nawet poznać dziewczynkę.

Dziecko zmniejsza jego szanse u kobiet

Samotny ojciec bardzo dobrze się z nią dogadywał i myślał, że ich relacja idzie w dobrym kierunku, dopóki kobieta nagle nie zmieniła zdania. Całą sytuację opisał na forum internetowym WP Kafeteria.

"Poznała moją córkę, spędziliśmy trochę czasu, jednak później wszystko się rozpadło. Stwierdziła, że w sumie nie za bardzo odnajduje się w relacji z dziećmi. Nie mam jakiegoś wielkiego parcia na związek, ale z drugiej strony byłoby fajnie kogoś znaleźć. Wydaje mi się, że to było trochę niesprawiedliwe, że moje dziecko odstrasza kobiety. To grzeczna i mądra dziewczynka. Jest naprawdę w porządku" – zaznaczył.

Internauci radzili Pawłowi uzbroić się w cierpliwość. Stwierdzili, że wszystko zależy od podejścia danej osoby i być może nie poznał jeszcze odpowiedniej kobiety.

"Może źle trafiłeś. Byłam z facetem z dzieckiem i nie stanowiło ono żadnej przeszkody. Fajna, mądra dziewczynka", "Moim zdaniem nie ma zasady. Każdy człowiek jest inny. Dla jednych kobiet dziecko będzie problemem, a dla drugich wręcz przeciwnie, bo to znaczy, że nadajesz się na ojca", "Ja jestem samotną matką i gdybym szukała związku, to wolałabym mężczyznę z dzieckiem. Po pierwsze, wie co to znaczy wychowywanie dziecka, a po drugie, nie będzie naciskał na dziecko, bo już ma, a ja więcej dzieci nie chcę" – komentowali inni użytkownicy forum.

Zobacz także: Smacznego na dobry wieczór! Odc. 2: Chlebek bananowy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także