Trwa ładowanie...
d1ht0z0

Pazura wiąże buty żonie. "Powiedz, że nie jestem w ciąży!"

Edyta i Cezary Pazura chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Najnowszy filmik Edyty Pazury uchwycił moment, kiedy starszy o 26 lat mąż schyla się, żeby zawiązać buty swojej żonie. Pazura ma powód, by decydować się na taki czuły gest.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Pazura prosi męża: "Powiedz, że nie jestem w ciąży"
Edyta Pazura prosi męża: "Powiedz, że nie jestem w ciąży" (ONS, Fot: Daniel Wysocki)
d1ht0z0

Edyta Pazura i rozwiązane sznurowadła. "Wiesz, komu wiąże się buty?"

Państwo Pazurowie wybrali się na spacer po warszawskim Wilanowie. Kiedy Edycie rozwiązały się sznurowadła, aktor natychmiast pospieszył na pomoc. Żona skorzystała z okazji i zaczęła nagrywać ten czuły gest. Filmik trafił na profil Cezarego Pazury na Instagramie.

"Tak czy mocniej?" – pyta Cezary Pazura, po czym orientuje się, że jest nagrywany.

d1ht0z0

"Nie jestem w ciąży, powiedz" – prosi żona. Aktor jednak zaczyna się z nią przekomarzać, nie chcąc odpowiedzieć w sposób jednoznaczny.

"No nie wiadomo" – mówi. Edyta Pazura naciska, aby mąż zdementował plotkę, jednak ten nie daje za wygraną.

"Komu się zawiązuje buty?" – pyta zniecierpliwiona Edyta Pazura. Mąż nie udziela jednak takiej odpowiedzi, jakiej można by się było spodziewać. Wręcz przeciwnie. To, co mówi, zaskakuje i rozczula:

d1ht0z0

"Kobiecie, która tego potrzebuje. Pięknej kobiecie. Jak człowiek kocha, to wiąże" – Cezary Pazura zamyka żonie usta w najbardziej uroczy sposób. Tylko pozazdrościć takiego uczucia!

Przypomnijmy, Edyta Pazura jest trzecią żoną Cezarego. Wcześniej, w latach 1989 – 1994 związany był z Żanetą. Od 1995 do 2007 roku trwało jego małżeństwo z Weroniką Marczuk. 1 maja 2009 roku aktor poślubił młodszą o 26 lat Edytę. Para ma trójkę dzieci – Amelię (ur. w 2009 roku), Antoniego Józefa (2012) oraz Ritę (2018). Pomimo 11 lat małżeństwa Edyta i Cezary Pazura nadal sprawiają wrażenie szczęśliwych i bardzo zakochanych.

Pazura parodiuje żonę: "Każda baba to ma! Szantaż na dziecko"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ht0z0

Podziel się opinią

Share
d1ht0z0
d1ht0z0