GwiazdyPazura wściekła się po tym, co usłyszała na wykładzie. "Ma znanego męża, pewnie nic nie robi"

Pazura wściekła się po tym, co usłyszała na wykładzie. "Ma znanego męża, pewnie nic nie robi"

Edyta Pazura
Edyta Pazura
Źródło zdjęć: © akpa
Karolina Błaszkiewicz
08.11.2020 13:38, aktualizacja: 02.03.2022 07:33

32-letnia Edyta Pazura nie chciała leżeć i pachnieć u boku męża aktora. Dlatego trudno dziwić się, kiedy emocjonuje się, przywołując słowa własnego wykładowcy. Podczas zajęć powiedział bowiem, że kobiety takie jak ona są utrzymankami.

Pazura opisała na Instagramie sytuację, która wyprowadziła ją z równowagi. "Na moim wczorajszym wykładzie online z prawa autorskiego na pytanie 'Czy paparazzi mogą zrobić celebrycie zdjęcie?', zamiast odpowiedzi 'tak” lub 'nie' (sama byłam ciekawa), można było usłyszeć, że i tak 90 proc. zdjęć to ustawki" – zaczyna menadżerka i blogerka.

Pazurze bardzo nie spodobało się stwierdzenie, bo jej zdaniem nie ma ono odzwierciedlenia w rzeczywistości. "(…) Rzucanie liczbami i opowieściami z d… oraz podawanie ich kolejnym 40 osobom, nie przystoi nawet samej Królowej Elżbiecie" – pisze zdenerwowana Edyta.

Pazura szczerze o byciu żoną aktora

Dalej mama trójki dzieci ironicznie stwierdza: "Zapomniałam, że przecież nie chorujemy, nie pijemy wódki, manna leci nam z nieba, dzieci są zawsze zdrowe, a dopiero po wschodzie słońca przybieram postać człowieka". I cytuje wykładowcę, który podsumował ją tak: " Żony znanych tylko ogrzewają się w ich blasku".

Dla Pazury to niestety nic nowego. Kobiety, które są w związkach ze znanymi czy bogatymi mężczyznami, muszą mierzyć się z podobnymi tekstami na co dzień. Automatycznie przekreśla się ich dokonania, wyśmiewa ich ambicje albo zakłada się, że nie muszą ich mieć, co jest niezwykle krzywdzące i niesprawiedliwe. Żyjemy w XXI wieku, a kobietę wciąż traktuje się jak zdobycz bez własnego rozumu, przygotowywaną do roli żony i matki, w domyśle właściwie służącej.

"O matko… Ile razy jeszcze to usłyszę: 'Ma bogatego męża, to jest chudsza', 'Ma znanego męża, to pewnie nic nie robi'. Oczywiście… Jak to moja przyjaciółka kiedyś powiedziała: "Podziwiam cię. Nie dość, że zapierdzielasz z trójką dzieci na głowie, to i tak wszyscy myślą, że sr… diamentami" – kwituje Pazura.

Wpis skomentował jej mąż – zażartował, że zapomniała dodać jedno: "'Ma sławnego męża, to jest od razu szczupła po porodzie".

Źródło artykułu:WP Kobieta