Trwa ładowanie...

Pazura wściekła się po tym, co usłyszała na wykładzie. "Ma znanego męża, pewnie nic nie robi"

32-letnia Edyta Pazura nie chciała leżeć i pachnieć u boku męża aktora. Dlatego trudno dziwić się, kiedy emocjonuje się, przywołując słowa własnego wykładowcy. Podczas zajęć powiedział bowiem, że kobiety takie jak ona są utrzymankami.
Share
Edyta Pazura
Edyta PazuraŹródło: akpa
d1gfsaz

Pazura opisała na Instagramie sytuację, która wyprowadziła ją z równowagi. "Na moim wczorajszym wykładzie online z prawa autorskiego na pytanie 'Czy paparazzi mogą zrobić celebrycie zdjęcie?', zamiast odpowiedzi 'tak” lub 'nie' (sama byłam ciekawa), można było usłyszeć, że i tak 90 proc. zdjęć to ustawki" – zaczyna menadżerka i blogerka.

Pazurze bardzo nie spodobało się stwierdzenie, bo jej zdaniem nie ma ono odzwierciedlenia w rzeczywistości. "(…) Rzucanie liczbami i opowieściami z d… oraz podawanie ich kolejnym 40 osobom, nie przystoi nawet samej Królowej Elżbiecie" – pisze zdenerwowana Edyta.

Pazura szczerze o byciu żoną aktora

Dalej mama trójki dzieci ironicznie stwierdza: "Zapomniałam, że przecież nie chorujemy, nie pijemy wódki, manna leci nam z nieba, dzieci są zawsze zdrowe, a dopiero po wschodzie słońca przybieram postać człowieka". I cytuje wykładowcę, który podsumował ją tak: " Żony znanych tylko ogrzewają się w ich blasku".

d1gfsaz

Zobacz także: Kamala Harris i jej trampki zmieniają oblicze polityki. Po Białym Domu też będzie chodzić w Conversach

Halina Mlynkova miała traumatyczny poród. Wspomina okrutne słowa po narodzinach syna

Dla Pazury to niestety nic nowego. Kobiety, które są w związkach ze znanymi czy bogatymi mężczyznami, muszą mierzyć się z podobnymi tekstami na co dzień. Automatycznie przekreśla się ich dokonania, wyśmiewa ich ambicje albo zakłada się, że nie muszą ich mieć, co jest niezwykle krzywdzące i niesprawiedliwe. Żyjemy w XXI wieku, a kobietę wciąż traktuje się jak zdobycz bez własnego rozumu, przygotowywaną do roli żony i matki, w domyśle właściwie służącej.

"O matko… Ile razy jeszcze to usłyszę: 'Ma bogatego męża, to jest chudsza', 'Ma znanego męża, to pewnie nic nie robi'. Oczywiście… Jak to moja przyjaciółka kiedyś powiedziała: "Podziwiam cię. Nie dość, że zapierdzielasz z trójką dzieci na głowie, to i tak wszyscy myślą, że sr… diamentami" – kwituje Pazura.

d1gfsaz

Wpis skomentował jej mąż – zażartował, że zapomniała dodać jedno: "'Ma sławnego męża, to jest od razu szczupła po porodzie".

Maria Sadowska stanęła w obronie Polek. Zaśpiewała na strajku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1gfsaz

Podziel się opinią

Share
d1gfsaz
d1gfsaz