Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone
wyłącznie dla osób dorosłych.

Blisko ludziPETA udostępniła nagranie. Dantejskie sceny na rosyjskiej fermie

PETA udostępniła nagranie. Dantejskie sceny na rosyjskiej fermie

PETA udostępniła nagranie. Dantejskie sceny na rosyjskiej fermie
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Dominika Czerniszewska
03.01.2020 12:13, aktualizacja: 03.01.2020 13:24

Bezbronne białe króliki się wyrywają. Ale nie mają szans. Są ogłuszane i bezdusznie "krojone" żywcem. Tak wygląda wstrząsające nagranie opublikowane przez organizację pozarządową PETA, która zajmuje się ochroną praw zwierząt na świecie.

Na jednej z rosyjskich ferm zwierzęta cierpią niewyobrażalne katusze. Jeden z pracowników bije królika metalową rurą, po czym podrzyna mu gardło. To właśnie ten widok wstrząsnął dziennikarką Karoliną Korwin Piotrowską. "Pomiędzy zastanawianiem się, jaką stylówkę założyć, jakie ubrania kupić, gdzie pójść i jakie żarcie dać na Insta, czy rzęsy długie, czy krótkie i czy usta czerwone, czy nude, zobaczcie TO" - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Drastyczne nagrania

Uprzedzamy, że nagranie jest drastyczne. "To, co robią królikowi na końcu, jest nie do zniesienia" - alarmuje PETA. Apelujemy, następnym razem zastanówcie się nad produktem, który wybieracie.

PETA

To międzynarodowa organizacja non-profit powstała w roku 1980 z siedzibą w Norfolk w Stanach Zjednoczonych. Jej misją jest walka o prawa zwierząt. Stara się działać głównie przez edukację, reklamy, pokojowe protesty i pikiety. Na oficjalnej stronie znajdziemy, że do PETA należy ok. 5 milionów osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta