Trwa ładowanie...
d4fixls

Piękna i odmłodzona jak filmowe gwiazdy

Nowa twarz Renée Zellweger wywołała burzę. W zasadzie to nie masz nic przeciwko zabiegom upiększającym i odmładzającym, ale osobiście wolałabyś, żeby twoi znajomi rozpoznawali cię na ulicy. Oto zabiegi z których korzystają Kim Kardashian, Jennifer Aniston czy Jennifer Lopez.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piękna i odmłodzona jak filmowe gwiazdy
(ONS.pl)
d4fixls

Nowa twarz Renée Zellweger wywołała burzę. W zasadzie to nie masz nic przeciwko zabiegom upiększającym i odmładzającym, ale osobiście wolałabyś, żeby twoi znajomi rozpoznawali cię na ulicy. Oto zabiegi, które w widoczny poprawią jakość skóry, ale nie zmienią rysów twarzy nie do poznania.

Resurfacing twarzy

Zabieg gwiazd – z laserowego odmładzania korzystają oficjalnie m.in. : Kim Kardashian, Jennifer Aniston czy Jennifer Lopez. Efekty resurfacingu nie sposób wyliczyć na palcach jednej ręki. Płytsze zmarszczki, bardziej elastyczna i ujędrniona skóra, rozjaśnione przebarwienia, miej widoczne pory, spłycone potrądzikowe blizny, wygładzony naskórek.

d4fixls

Jak to możliwe? Laser wykonuje w skórze tysiące niewidocznych gołym okiem uszkodzeń, w ich miejscu organizm wytwarza nową, lepszą tkankę. – Zabieg pobudza procesy autoregeneracyjne. Skóra przechodzi całkowitą przebudowę, a ta nowa tkanka ma dużo lepszą, „młodszą” jakość – tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm. Zabieg resurfacingu możesz zastosować jednorazowo – w przypadku, gdy masz jeszcze niewiele zmarszczek, a twoja skóra straciła dawną jędrność. Głębsze zmiany wymagają 2-4 powtórzeń, co 1-3 miesiące. – To zabieg zarówno dla tych, którzy chcą działać prewencyjnie i przedłużyć skórze czas bez zmarszczek, jak i osób po 60-tce, które powinny zadbać o gęstość swojej skóry – poleca dr Bliżanowska.

* Osocze bogatopłytkowe PRP*

Znany jako wampirzy lifting. Zabieg rozsławiła np. Kim Kardashian a ostatnio Joanna Krupa. To terapia regenerująca wykorzystująca czynniki wzrostu znajdujące się we krwi. Eliksir młodości wykorzystywany podczas zabiegu wyprodukowany zostanie z twoje własnej krwi. Uzyskany preparat z czynnikami wzrostu trafi w głąb skóry za pomocą igły.

– Terapia osoczem bogatopłytkowym to zabieg w formie mezoterapii, dzięki temu czynniki wzrostu dostarczone są tam, gdzie są najbardziej potrzebne. „Zasilona” w ten sposób skóra łatwiej i skuteczniej się regeneruje się – opisuje ekspert. Efekty zabiegu to rewitalizacja skóry, ujednolicenie jej kolorytu, wygładzenie zmarszczek. Jeśli chcesz osiągnąć maksymalny efekt, powinnaś się poddać serii 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

d4fixls

* Lifting termiczny*

Zauważyłaś, że twoja twarz straciła dawny owal, pojawiły się pierwsze zmarszczki, a skóra już nie jest tak idealnie jędrna? Jesteś doskonałą kandydatką do liftingu termicznego. Podczas zabiegu głowica emitująca światło podczerwone IR podgrzewa wnętrze skóry. Rozluźnione pod wpływem wieku i grawitacji włókna kolagenowe obkurczają się, skóra „wraca” na swoje miejsce, a owal twarzy – unosi się. Ale to nie koniec dobrego. Efekt, który zobaczysz zaraz po zabiegu, będzie narastał, pobudzone fibroblasty przez kilka następnych miesięcy będą produkować nowy kolagen i elastynę. Jeśli jesteś między 25. a 35. rokiem życia wystarczy, że wykonasz profilaktycznie raz na pół roku jeden zabieg. Jeśli 35. urodziny za tobą, warto zdecydować się na serię.

Endermolift

Endermologia bije ostatnio rekordy popularności. Kluczem do sukcesu, czyli efektu odmłodzenia, jest tu pobudzenie syntezy substancji naturalnie występujących w skórze, odpowiadających za jej młody i zdrowy wygląd. Jak to działa? Endermolift to masaż mechaniczny – specjalna głowica emituje do skóry mikro-impulsy, które przede wszystkim pobudzają produkcję kwasu hialuronowego, występującego naturalnie w skórze, a także aktywują wytwarzanie kolagenu . Dzięki temu głębokie warstwy skóry odzyskują gęstość i elastyczność. – Spłycają się zmarszczki, a dodatkowo dzięki drenującemu masażowi zmniejszają się zastoje i obrzęki – wylicza dr Bliżanowska. Jeśli chcesz uzyskać widoczny efekt odmłodzenia za pomocą masażu mechanicznego powinnaś przygotować się na serię 10 zabiegów.

(gabi), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* Krem zamiast botoksu?*

* Jak długo żyje kosmetyk?*

* #WakeUpCall, czyli bez makijażu w szczytnym celu*

* Szeroki wybór odzieży, obuwia i akcesoriów w supercenach. Sprawdź >>*

d4fixls

Podziel się opinią

Share
d4fixls
d4fixls