ycipk-4a5pu3

Piękne fryzury na randkę i nie tylko. Przegląd topowych fryzur i upięć

Modne upięcia i piękne fryzury wcale nie muszą być trudne. Luźne warkocze czy beach waves to tylko niektóre stylizacje, które cieszą się szczególną popularnością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piękne fryzury nie muszą być trudne do uczesania.
Piękne fryzury nie muszą być trudne do uczesania. (Instagram.com)
ycipk-4a5pu3

Piękne fryzury na lato - beach waves nie tylko dla dziewczyny surfera

Jedną z najpopularniejszych fryzur w ostatnim czasie są plażowe fale, czyli beach waves. Można je zrobić domowym sposobem poprzez nałożenie na włosy soli morskiej i zaplecenie ich w warkocz. Następnym krokiem jest nagrzewanie warkocza prostownicą, aby efekt fal się utrwalił. Beach Waves świetnie sprawdzą się do sukienki letniej czy koktajlowej. Pasują także do bluzek hiszpanek i krótkich spodenek.

Instagram.com
Podziel się
W holograficznych fryzurach występuje od kilku do kilkunastu kolorów Instagram.com
Podziel się

Piękne fryzury z warkoczem

Warkocze należą do ulubionych damskich fryzur, które idealnie komponują się z każdą stylizacją. Popularne są zwłaszcza luźne warkocze dobierane, jak również warkocze typu kłos. Ładnie prezentuje się fryzura z kokiem na czubku głowy, pod którym jest dobierany warkocz.

ycipk-4a5pu3
Irokez z warkocza to fryzura dla kobiet z charakterem Instagram.com
Podziel się
Kok z warkoczem na czubku głowy da się zrobić w kilka minut iStock.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

Popularne są także fryzury ślubne z warkoczem. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza korony z warkoczy lub dobierane warkocze nad jedną ze skroni. Warkocze dają duże możliwości doboru dodatków, zwłaszcza spinek, grzebieni i żywych kwiatów.

ycipk-4a5pu3
Fryzury ślubne z warkoczem w formie upięcia należą do bardzo wytrzymałych uczesań dla panien młodych iStock.com
Podziel się
Modne fryzury z warkoczami, fot. annshustova, lastochka.beauty Instagram.com
Podziel się

Piękne nowoczesne koki

Koki wróciły do łask i szybko znalazły swoje wielbicielki. Dzięki wypełniaczom są proste do zrobienia. Sprawdzą się na co dzień, jak i na wyjście. Popularne są zwłaszcza tradycyjne piękne koki upięte na czubku głowy, ale także koki ozdobione poniżej ich upięcia warkoczem. Wystarczy przechylić głowę do dołu i na środku głowy zapleść dobierany warkocz. Włosy związujemy na czubku głowy, przekładamy przez wypełniacz i rozkładamy, aby nie było widać prześwitów. Do sportowych stylizacji sprawdzi się fryzura z dwóch koków, oddzielonych od siebie przedziałkiem.

ycipk-4a5pu3
iStock.com
Podziel się
iStock.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

Piękne fryzury z kucykiem

Kucyk niezmiennie króluje się wśród najpopularniejszych i najpiękniejszych fryzur. Jeśli chcesz, aby był naprawdę efektowny, natapiruj włosy na czubku głowy i lekko poluzuj, aby po związaniu nie były płasko zebrane w gumkę, ale lekko odstawały. Kucyka zwiąż wysoko i rozczesz pozostałe włosy.

Instagram.com
Podziel się

Jeśli masz cienkie włosy i obawiasz się, że twój kucyk będzie wyglądał jak nitka, zrób na włosach fale i następnie je zwiąż. Modne beach waves wykonasz przez zaplecenie warkocza na włosach i "prostowanie" go prostownicą. Aby osiągnąć efekt naturalnych fal, sięgnij po sól morską do włosów.

Portrait Of A Beautiful Young Blond Woman With Ponytail Hairst��le. Back view Fotolia
Podziel się

Piękne niskie upięcia

Niskie upięcia kojarzą się z fryzurami ślubnymi, ale nie tylko na tę uroczystość są wybierane, a bez wątpienia należą do pięknych fryzur. Sprawdzą się na randkę, ale także na biznesowe spotkanie. Niskie fryzury mogą być upinane na wypełniaczu, jak również tworzyć przemyślany bałagan nad karkiem. Aby fryzura utrzymała się przez cały wieczór, wykorzystaj wsuwki i spryskaj włosy lakierem.

Włosy Pixabay.com
Podziel się

Niskie fryzury dobrze prezentują się do sukienek oraz żakietów. Jeśli masz jednolity kolor włosów, ozdób swoją fryzurę delikatną spinką, którą wsuniesz w bok upięcia.

ycipk-4a5pu3
Hair tutorial. Hairstyle twisted bun tutorial. Backstage technique of twisting bun. Hairstyle. Tutorial. Hairstyle for sports iStock.com
Podziel się
iStock.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4a5pu3