Trwa ładowanie...

Piękne rękawiczki ze skóry - pomysł na prezent

Elegancki dodatek i akcent osobowości – tak możemy powiedzieć o dobrych rękawiczkach ze skóry. Przedstawiamy modele w rozsądnej cenie, w kilku pięknych fasonach. Z takich rękawiczek nie warto rezygnować na rzecz niewiele tańszych rękawiczek ze skóry ekologicznej czy tkaniny. Oto nasze propozycje do różnych stylizacji, za które nie zapłacimy więcej niż 250 zł.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piękne rękawiczki ze skóry - pomysł na prezent
Źródło: iStock.com, fot: iStock
daq933w

Najlepsze rękawiczki – tylko ze skóry naturalnej

Najchętniej wybierane wśród konsumentów skórzane rękawiczki to modele z czarnej skóry i raczej bez zdobień, łączeń i aplikacji. Zarówno damskie, jak i męskie modele klasycznych rękawiczek wybieramy z lekką, oddychającą podszewką, ale niekoniecznie z ociepleniem. Elegancka galanteria skórzana jest dobrym upominkiem i detalem, który wieńczy całość stroju, nie wspominając już o właściwościach ochronnych. Najlepsze skórzane rękawiczki powinny oddychać, być wykonane z odpowiednich materiałów, doskonale przylegać i pasować do ulubionego kompletu z czapką i szalikiem.

Piękne skórzane rękawiczki to także sposób na to, aby podkreślić dłonie. Modele, w których pionowo połączono skórę licową z zamszową - wysmuklą dłonie, są też bardzo eleganckie.

Rękawiczki damskie – klasyczne czy modne?

Klasyczne rękawiczki zawsze są na topie, ale czasami szukamy odmiany. Oryginalne rękawiczki, na przykład z wycięciami, ażurami lub biżuteryjnymi dodatkami, to dodatek, który warto dopasować do preferowanych torebek. Takie rękawiczki będą się różnić miedzy sobą w zależności od tego, czy preferujemy dodatki do płaszczy, czy do kurtek pikowanych. Tu łatwo o pomyłkę i jednorazowy zakup. Skórzanych rękawiczek nie kupujemy w znacznych ilościach, więc te muszą być dopasowane do większości naszych ubrań oraz do ogólnego stylu. Wpadły nam w oko proste rękawiczki z okrągłym wycięciem na dłoni.

Jak kupić dobre rękawiczki ze skóry naturalnej?

Idealne skórzane rękawiczki są starannie wykonane, elastyczne, dzięki czemu zanadto się nie marszczą. Jeśli skóra się marszczy, może to być oznaka niskiej jakości. Szczegółowo przyglądamy się detalom wykończenia - temu, jak wyglądają szwy po przymierzeniu rękawiczek. Powinny być zwarte i się nie rozchodzić. Bardzo ważny jest też rozmiar. Numer 1 i 2 noszą panie o najmniejszych dłoniach, średnie rozmiary zaczynają się od numeru 3.

Ile powinny kosztować skórzane rękawiczki?

Większość dobrych modeli daje się upolować w cenie nieprzekraczającej 250 zł. To optymalna cena za taki dodatek. Tańsze skórzane rękawiczki znajdziemy na przykład w marketach w cenie około 50 złotych, ale jakość ich wykonania, trwałość i estetyka często pozostawiają wiele do życzenia. Warte polecenia są za to dobre, czasowe promocje na markowe produkty. Nie raz udało nam się znaleźć interesujący produkt, buszując po internetowych wyprzedażach. Luksusowe skórzane rękawiczki to produkty znacznie poza zasięgiem osób o przeciętnych zarobkach, dlatego po artykuły z najwyższej półki sięgamy głównie przy takich okazjach.

daq933w

Często słyszy się pytanie: czym różni się taki produkt od korzystniejszego cenowo? Najczęściej odpowiedzią jest częściowo cena za markowy produkt i logo, ale przede wszystkim jakość skóry. Najdroższe skórzane rękawiczki mogą kosztować nawet kilkakrotnie więcej niż naturalne, ale tańsze odpowiedniki. Aby wybrać model niedrogi, ale na przykład wyglądający bardziej luksusowo, możemy postawić na ekskluzywne czerwone rękawiczki.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

daq933w

Podziel się opinią

Share
daq933w
daq933w
Strona Główna WP