Blisko ludziPierwsza żona Jana Englerta cierpi na nieuleczalną chorobę. Barbara Sołtysik przebywa w szpitalu specjalistycznym

Pierwsza żona Jana Englerta cierpi na nieuleczalną chorobę. Barbara Sołtysik przebywa w szpitalu specjalistycznym

Barbara Sołtysik ciężko chora
Barbara Sołtysik ciężko chora
Źródło zdjęć: © Getty Images

05.09.2020 15:36, aktual.: 01.03.2022 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Sołtysik zyskała sympatię widzów dzięki rolom w serialach takich jak: "Dom", "Dziewczyna i chłopak" oraz "Barwy szczęścia". W 2015 roku pożegnała się z zawodem. Okazuje się, że jest nieuleczalnie chora.

Jan Englert rozstał się z Barbarą Sołtysik po 33 latach małżeństwa. Mają ze sobą troje dzieci: syna Tomasza i bliźniaczki Katarzynę i Małgorzatę. Rok po rozpadzie małżeństwa reżyser teatralny i wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie poślubił swoją studentkę Beatę Ścibakównę. Dziś okazuje się, że jego pierwsza żona jest nieuleczalnie chora, a bliscy robią wszystko, żeby się nią zaopiekować.

Barbara Sołtysik cierpi na nieuleczalną chorobę

"To podstępna choroba. Dziś jej codzienność to strzępy obrazów, które rozmazują się w zakamarkach niepamięci. Przeszłość już nigdy jej nie dotknie. Nawet we wspomnieniach" – informuje "Życie na gorąco". Wiadomo, że aktorka została umieszczona w specjalistycznym ośrodku, gdzie jest pod opieką wykwalifikowanego personelu. Można podejrzewać, że chodzi o chorobę Alzheimera, jednak nie zostało to sprecyzowane.

Barbara Sołtysik ma na swoim koncie wiele fantastycznych ról, gdzie wykazywała się swoim ponadprzeciętnym talentem aktorskim. Gdy zniknęła z teatru oraz telewizji, fani mieli nadzieję, że wróci po krótkiej przerwie. Niestety nic na to nie wskazuje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (66)
Zobacz także