Trwa ładowanie...
d4f429v

Pierwsza żona Jana Englerta cierpi na nieuleczalną chorobę. Barbara Sołtysik przebywa w szpitalu specjalistycznym

Barbara Sołtysik zyskała sympatię widzów dzięki rolom w serialach takich jak: "Dom", "Dziewczyna i chłopak" oraz "Barwy szczęścia". W 2015 roku pożegnała się z zawodem. Okazuje się, że jest nieuleczalnie chora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Sołtysik ciężko chora
Barbara Sołtysik ciężko chora (Getty Images)
d4f429v

Jan Englert rozstał się z Barbarą Sołtysik po 33 latach małżeństwa. Mają ze sobą troje dzieci: syna Tomasza i bliźniaczki Katarzynę i Małgorzatę. Rok po rozpadzie małżeństwa reżyser teatralny i wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie poślubił swoją studentkę Beatę Ścibakównę. Dziś okazuje się, że jego pierwsza żona jest nieuleczalnie chora, a bliscy robią wszystko, żeby się nią zaopiekować.

Barbara Sołtysik cierpi na nieuleczalną chorobę

"To podstępna choroba. Dziś jej codzienność to strzępy obrazów, które rozmazują się w zakamarkach niepamięci. Przeszłość już nigdy jej nie dotknie. Nawet we wspomnieniach" – informuje "Życie na gorąco". Wiadomo, że aktorka została umieszczona w specjalistycznym ośrodku, gdzie jest pod opieką wykwalifikowanego personelu. Można podejrzewać, że chodzi o chorobę Alzheimera, jednak nie zostało to sprecyzowane.

d4f429v

Barbara Sołtysik ma na swoim koncie wiele fantastycznych ról, gdzie wykazywała się swoim ponadprzeciętnym talentem aktorskim. Gdy zniknęła z teatru oraz telewizji, fani mieli nadzieję, że wróci po krótkiej przerwie. Niestety nic na to nie wskazuje.

WPodróży: Niemcy Północne, czyli idealny pomysł na weekendowy wyjazd cz. I

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4f429v

Podziel się opinią

Share
d4f429v
d4f429v